ua.korrespondent.net

Міносвіти скасувало позитивний висновок для скандального підручника з "сімейних цінностей"

  Програма курсу, всі методичні посібники та робочі зошити, які йдуть разом з нею, будуть відправлені на повторний розгляд комісії

  Міністерство освіти і науки України скасувало позитивний висновок Науково-методичної комісії для навчально-методичного посібника до навчальної програми "Сімейні цінності". Про це повідомила прес-служба міністерства.

  Повідомляється, що відповідний лист уже розіслано обласним управлінням освіти та інститутам післядипломної педагогічної освіти.

  У МОН підкреслили, що програма курсу, всі методичні посібники та робочі зошити, які йдуть разом з нею, будуть відправлені на повторний розгляд комісії.  

  Міністр освіти Лілія Гриневич також зазначила, що оскільки виявлення дискримінаційних норм у навчально-методичній літературі останнім часом набуло масового характеру, потрібно застосовувати системні рішення. Тому в найкоротший термін МОН підготує наказ про підвищення якості відповідної літератури. "Справа не в тому, у скількох школах викладається цей факультативний курс, адже навіть якщо в одній школі може вивчатися курс з таким дискримінаційним текстом, то це вже проблема", – заявила вона. 

  За словами Гриневич, найближчим часом будуть переглянуті всі навчально-методичні посібники, що були надруковані за останні п'ять років – тобто всі ті, що мають на сьогодні грифи міністерства. Крім того, буде створена робоча група для опрацювання нового Положення про надання грифів МОН.

  Міністр наголосила, що в обов'язковому порядку буде переглянуто склад усіх комісій, які працюють при Науково-методичній раді з питань освіти. 

  Нагадаємо, у суспільстві викликав широкий резонанс підручних з "сімейних цінностей", у якому вчать, як жінка має доглядати за чоловіком і з любов'ю подавати йому чай. "Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій".

  Попередній матеріал
  У Київраді розповіли про "економічний ефект" від Євробачення-2017
  Наступний матеріал
  До кінця року в Києві буде відремонтовано 200 км доріг – Прокопів

  Чинний Трудовий кодекс містить норму щодо заборони дискримінації працівників - Чижмарь

  Україна має визнати, що на її теренах є расова дискримінація,- "Міжнародна амністія"

  Справжню війну з ґендерною дискримінацією почала влада Ізраїлю