Ремонт доріг
Ремонт доріг Facebook / Кличко - мер

До кінця року в Києві буде відремонтовано 200 км доріг – Прокопів

  На ремонт столичних доріг виділили понад 1 млрд грн

  Дороги, транспорт і медицина – це пріоритети, які визначив міський голова для розвитку міста. "У цьому році у нас рекордна кількість коштів виділено на ремонт доріг – понад 1 млрд грн. Це бюджетні гроші. До кінця року в Києві ми відремонтуємо 200 км доріг", – сказав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Прокопів в інтерв'ю виданню "Фокус".

  "Ми зробили ставку не на ямковий ремонт – його можна було б здійснити на набагато більшій площі. Ми зважилися на капітальний ремонт доріг з гарантією. Наприклад, міст, який з'єднує Деміївську площу з проспектом Науки, можна було зробити за кілька місяців. Але через два роки його знову потрібно було б ремонтувати. Тому ми вирішили зробити капітальний ремонт цього мосту. Ми не встигнемо завершити його в цьому році і будемо продовжувати в наступному. Зате гарантія на цей ремонт – 15 років", – сказав заступник міського голови.

  Прокопів також розповів про реформування системи громадського транспорту в Києві та про поступову ліквідацію маршруток.

  "У нас є транспортна модель, ми співпрацюємо з цього питання зі Світовим банком. Наша стратегія – замінювати малогабаритний громадський транспорт на великогабаритний. Для цього вже проведені тендери на закупівлю близько 100 автобусів і 60 тролейбусів, двох трамваїв, з яких один уже куплений, а другий буде придбаний найближчим часом. Це те, що стосується комунального транспорту. Такої кількості великогабаритного транспорту Київ за один рік ще не закуповував ніколи. Також відбуваються зміни у приватних власників. Третина маршруток замінена на великогабаритний транспорт, в тому числі автобуси, у яких є можливість перевозити людей з обмеженими можливостями. Кількість маршруток буде скорочуватися і далі", – наголосив Прокопів.

  На запитання, що буде з водіями маршруток, які втратять роботу, заступник столичного очільника відповів, що у них буде можливість перейти на іншу роботу.

  Як повідомляв 5.ua, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман знайшов вихід, як покращити якість доріг в Україні.

  Попередній матеріал
  Міносвіти скасувало позитивний висновок для скандального підручника з "сімейних цінностей"
  Наступний матеріал
  Фейгін: російський суд ніколи не виправдає Сущенка
  Loading...

  Гройсман: Пріоритет уряду - побудова високоякісних автомобільних доріг

  На ремонт доріг у 2017 році виділять до 40 млрд грн - Гройсман

  На відновлення доріг і мостів Донецької області виділено 135 млн грн

  Голова Львівської облради поділився результатами експерименту з ремонту доріг

  Міністр інфраструктури на власні очі переконався, що на Миколаївщині доріг немає

  У Дніпрі презентували першу в Україні інтерактивну карту аналізу стану доріг