Facebook / Марк Фейгін

Фейгін: російський суд ніколи не виправдає Сущенка

Адвокат приїхав до Києва, щоб знайти, на кого можна обміняти журналіста

Обмін – це єдиний вихід із ситуації з політичним в'язнем, журналістом Романом Сущенком, якого російська влада утримує в Лефортовській тюрмі і звинувачує у шпигунстві. Про це в коментарі "5 каналу" заявив адвокат Марк Фейгін. Він приїхав до Києва, щоб вивчити перспективи обміну Сущенка на когось із засуджених в Україні російських громадян.

"Якби я сказав, що Сущенка виправдає російський суд – до речі, закритий, оскільки це справа містить державну таємницю, – я б обдурив всіх. А я не хочу нікого обманювати. Це дійсно можливо тільки в результаті обміну. До речі, Роман це прекрасно розуміє. На мою думку, там теж в Москві це прекрасно розуміють, що це буде обмін. Інша справа, що треба це форсувати, тому що – ну що, ми будемо чекати поки пройде суд? рік там або півтора? і потім починати ці переговори... Ми вже це проходили з Савченко, так не треба! Я в Раді вчора був, зараз о 12-й йду до Міністерства закордонних справ. Ну знову ж це такі чергові зустрічі, це не зустрічі, в яких вирішується що то – в частині того, що на кого ми міняємо, хто змінює", – розповів адвокат.

Як інформував 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному ЗМІ цю акцію назвали спланованою провокацією.

Попередній матеріал
До кінця року в Києві буде відремонтовано 200 км доріг – Прокопів
Наступний матеріал
Пашинський про боротьбу з корупцією: щоб ми не робили, виходить автомат Калашникова

Процесуальні порушення та нестача доказів: Фейгін розповів про перебіг засідання у справі Сущенка

Суд у Москві відхилив апеляцію на арешт українця Сущенка

Фейгін заявив, що РФ назбирала достатньо порушень у справі Сущенка: можна позиватися до ЄСПЛ

"Багато що проясниться" – Фейгін повідомив, що ФСБ забрала Сущенка на слідчі дії 

Захист Сущенка клопоче про надання йому статусу політв’язня

Українського консула не пустять на суд у справі затриманого у РФ Сущенка