Міністр інфраструктури на власні очі переконався, що на Миколаївщині доріг немає

Через погані показники ремонту позбувся посади начальник  служби автомобільних доріг у Миколаївській області. Його наступник про дорожні проблеми знає, втім в усьому винить підрядників

Ремонт напевно найгіршої в країні дороги національного значення – Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв – розпочнуть вже з наступного тижня. Сьогодні міністр інфраструктури на власні очі переконувався, що доріг на Миколаївщині немає, є лише напрямки, подорожувати якими може лише сміливий, дурень чи українець, в якого немає іншого виходу.

/
/
/
/

Це дорога місцевого значення, щодня по ній проїжджає сотні автівок. У такий спосіб місцеві жителі добираються до обласного центру і щодня ця процедура перетворюється на суцільний жах.

Тут дорожнє полотно нагадує решето. Яма на ямі. Навіть дуже досвідченому водієві стає непереливки, коли в'їжджає на цю ділянку траси. На цьому шляху подекуди глибина вибоїн сягає сорока сантиметрів. Місцеві жартують – востаннє ремонт тут проводили ще за царя Гороха.

Те, що на Миколаївщині найгірше ремонтуються дороги, констатує і міністр інфраструктури Володимир Омелян. Від початку року війну з ямами в області перемогли лише на 26%. І це при тому, що дві третини доріг державного та місцевого значення тут потребують капітального  ремонту. 

"За найскромнішим оцінками, це сотні мільярдів гривень, які треба вкласти в дорожню інфраструктуру, їх об’єктивно зараз немає. Тому ключове питання зараз –  це створення дорожнього фонду, це проведення дорожньої реформи  в контексті децентралізації "Укравтодору", ведення вагового контрою і системи якості будівництва доріг", – заявив міністр.

Через погані показники ремонту позбувся посади начальник служби автомобільних доріг у Миколаївській області. Його наступник про дорожні проблеми знає, втім, в усьому винить підрядників.

З понеділка в області працюватиме міністерська перевірка. Вивчатимуть усю документацію служб та управлінь, що нині відповідають за стан автошляхів.

Наталя Приходько, Богдан Іванов, "5 канал"

Попередній матеріал
Конфлікт між волонтером та екс-посадовцем набирає обертів
Наступний матеріал
Куліш привіз на Батьківщину срібну медаль Олімпійських ігор-2016

Гройсман назвав області-лідери, де "ямковий" ремонт на дорогах проведено на 80%

"Диво-асфальт": на Буковині люди обурені якістю ремонту дороги

Саєнко: З вересня почнеться комплексний ремонт доріг по всій країні

"Ми маємо відійти від методу "пожеж" до ритмічної роботи" – міністр інфраструктури про ремонт доріг

З місцевих бюджетів на ремонт доріг виділять 3,9 млрд грн

5 канал - трансляція наживо