Конфлікт між сусідами 5 канал

Конфлікт між волонтером та екс-посадовцем набирає обертів

Нині поліція Солом'янського району з'ясовує всі обставини інцидентів

У будинку на Київщині мешкає волонтер Михайло Світлицький, який понад два роки допомагає військовим на Сході – відновлює для потреб бійців автівки та військову техніку. А навпроти нього, через дорогу, мешкає колишній начальник Департаменту ДАІ України Олександр Єршов. Конфлікт загострився після того, як хтось намагався підпалити одну з волонтерських автівок.

Спочатку вночі спалахнули дрова, що лежали поблизу машин. Першими на місце інциденту прийшли сусіди. Це зафіксувала камера спостереження, встановлена біля будинку волонтера. Коли вогнеборці загасили пожежу, між сусідами виникла сварка.

Світлицький упевнений: Єршову просто не подобається, що він ремонтує військову техніку у себе на подвір'ї. Від початку війни Михайло передав армійцям близько трьох десятків машин. На подвір'ї, яке більше схоже на СТО, та навколо нього – ще кілька автівок: "Протягом останніх двох років Єршов неодноразово мені говорив про те, щоб я прибрав військову техніку з вулиці. Тому що вона йому постійно заважає. Запах фарби, болгарки і все інше...", - скаржиться постраждалий.

Подробиці у сюжеті:

Максим Волобоєв, Дмитро Дємішев, "5 канал"

Попередній матеріал
Севостьянова: Недоліки системи е-декларування можна усунути за 1-2 тижні - інтерв'ю
Наступний матеріал
Міністр інфраструктури на власні очі переконався, що на Миколаївщині доріг немає
Теги:
Loading...

У Києві конфлікт між водіями закінчився стріляниною

Черговий конфлікт між перевізниками та власниками пільг учасників АТО