З місцевих бюджетів на ремонт доріг виділять 3,9 млрд грн

  Фінансування робіт планується здійснювати за умови виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів витрат в обсязі не менше 10%

  Місцеві бюджети у 2016 році профінансують дорожні роботи в Україні на суму 3,9 млрд грн. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на засіданні уряду, передає  "РБК-Україна".

  "Доповнити постанову додатком 5, яким затверджується перелік об'єктів будівництва і реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування та обсягів їх фінансування у 2016 році для виконання робіт на найбільш соціально значущих об'єктах дорожньої мережі України на суму 3,9 млрд грн", – сказав Омелян.

  "Фінансування вищевказаних робіт планується здійснювати за умови виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів витрат в обсязі не менше 10%", – наголосив він.

  Як інформував 5.ua, 4 травня глава уряду Володимир Гройсман проінспектував Новообухівське шосе під Києвом і пообіцяв, що відновлювати автошляхи дорожники почнуть вже в травні-червні в усій Україні.

  Попередній матеріал
  У США в ДТП загинуло п’ятеро велосипедистів
  Наступний матеріал
  НБУ дозволив банкам змінювати курс валют впродовж дня

  Міністр інфраструктури назвав одну з причин, чому в Україні розбиті дороги

  У Києві посеред дороги згорів автомобіль

  У чотирьох областях України вже відкрили дороги для проїзду

  У Луцьку вийшли на дороги нові патрульні поліцейські - Аваков