play.google.com

У Дніпрі презентували першу в Україні інтерактивну карту аналізу стану доріг

Мапа відображатиме індекс дороги, тип покриття, дату початку ремонту та його вартість, початок і кінець ділянки тощо

У Дніпрі міський голова Борис Філатов та радник міністра інфраструктури Яніка Мерило презентували першу в Україні інтерактивну карту аналізу стану доріг. Про це повідомляє УНІАН.

Зазначається, що Дніпро – перше місто, яке відцифрувало свої автошляхи за допомогою системи Navizor. Вона дає змогу городянам самим оцінювати стан доріг і переглядати всю інформацію про них.

Як стало відомо, інтерактивну карту Navizor розробили українські фахівці з Івано-Франківська. Наразі на неї нанесено вже 480 доріг, що перебувають на балансі міста. Найближчим часом тут з’являться і решта 80 автошляхів.

Navizor дає можливість залишати фотографії різних ділянок доріг і коментувати їхній стан. Таке оцінювання шляхів впливатиме на черговість їх ремонту.

/
/
/

"Сервіс дозволить залучити до контролю над дорогами велику кількість мешканців нашого міста. Кожен небайдужий зможе допомагати мерії стежити за їхнім станом, використовуючи власний смартфон. Це дуже важливо", – підкреслив Філатов.

"З одного боку, держава вже рухається до відцифрування, а з іншого, Дніпро – перше місто, яке підключилося до процесу. Ми просуватимемося далі. У нас є дані аудиту доріг і є розуміння, що робити. Незабаром з’явиться більш детальна паспортизація", – додала радник міністра інфраструктури Яніка Мерило.

Як стало відомо, карту Navizor планують поєднати з електронною мапою ремонту доріг, яка вже працює. Планується, що в остаточному варіанті Navizor відображатиме індекс дороги, тип покриття, дату початку ремонту та його вартість, початок і кінець ділянки, ім'я балансоутримувача тощо.

Приклад роботи інтерактивної мапи можна побачити нижче:

/
/
/

Нагадаємо, раніше у Дніпрі представили грандіозний проект арени для "Євробачення-2017".

Попередній матеріал
Кабмін передав "Укроборонпрому" завод з виробництва комплексів радіотехнічної розвідки
Наступний матеріал
Вибух у Пакистані: Кількість жертв сягнула 93 осіб

Люди з обмеженими можливостями звернулися до чиновників у Дніпрі

У Дніпрі представили грандіозний проект арени для "Євробачення-2017"

"Це ж еліта": у Дніпрі до дня ВДВ десантникам презентували тризуби зі срібла

На Дніпропетровщині викрили схему розкрадання мільйонів гривень з ремонту доріг