фото із соцмереж

У Дніпрі представили грандіозний проект арени для "Євробачення-2017"

Серед намірів організаторів – обладнати величезний екран, зелені фасади та стрічку миру, відкритий фонтан зі звуковими ефектами

У Дніпрі представили проект арени для "Євробачення-2017". Для проведення пісенного конкурсу планується реконструювати спорткомплекс "Метеор". Про це повідомив радник губернатора Юрій Голик на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, у планах організаторів привести спортивну арену в належний вигляд без зміни основних елементів фасаду і несучих конструкцій.

Зазначається, що на головному фасаді планують розмістити величезний медіа-екран, фанзону зроблять у вигляді крил птахів, а на карнизній частині розмістять банери з Петриківським розписом.

Озеленення навколо будівлі у проекті вже назвали "дніпровськими хвилями". Увесь газон планується збудувати у формі хвиль Дніпра. Поблизу головних сходів організатори хочуть створити стрічку миру – символ єднання людей та народів. Це буде відкритий фонтан зі звуковими ефектами.

Як зазначив Голик, арену буде видно крізь миготливу сітку у вечірній час за рахунок підсвічення.

Зазначається, що арена за площею займає більше 35 тис. кв. м і розрахована на 6 тисяч місць. Крім того, прилегла територія займає 5 га.

Нагадаємо, визначення міста-переможця конкурсу на проведення Євробачення-2017 перенесли на невизначений термін. У Національній телекомпанії (НТКУ) пояснили затримку з визначенням міста-переможця на проведення "Євробачення-2017" технічними і фінансовими труднощами, які є у міст, які подали заявки.

Попередній матеріал
Чистки в Туреччині поширились на науковців та діячів спорту
Наступний матеріал
В ООН занепокоєні, що бойовики розмістилися в лікарні, сили АТО – у школі
Теги:
Loading...

Нищук пояснив, чому відклали визначення міста-господаря Євробачення-2017

"Євробаченню в Україні бути": уряд забезпечив фінансові гарантії для підготовки і проведення конкурсу

Визначення міста-переможця на проведення "Євробачення-2017" відклали

Євробачення-2017: Фіналістами стали три міста