expres.ua

Чистки в Туреччині поширились на науковців та діячів спорту

  Поліція Туреччини провела обшук та затримала багато людей у Раді наукових і технічних досліджень. Більше 100 осіб відсторонили від роботи у федерації футболу країни

  У рамках розслідування щодо можливих прихильників спроби державного перевороту в Туреччині поліція провела обшуки у приміщеннях національної організації з питань науки та досліджень. Про це в середу, 3 серпня, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на турецький телеканал NTV.

  Під час рейду в офісі Ради наукових і технічних досліджень Туреччини (TÜBITAK) в північно-західній провінції Коджаелі було затримано багато людей. Точна кількість затриманих осіб поки невідома. Як повідомляється на сайті організації, TÜBITAK фінансує науково-дослідницькі проекти в університетах та приватному секторі. Загалом з радою співпрацюють понад 1500 науковців.

  Крім того, 2 серпня більше 100 осіб були відсторонені від роботи в Федерації футболу Туреччини. Серед них рефері та оглядачі. Про це повідомило місцеве видання Hürriyet Daily News.

  Нагадаємо, 24 липня у Туреччині розпустили президентську гвардію. Загалом у зв'язку зі спробою невдалого військового перевороту в Туреччині затримано 2839 військовослужбовців збройних сил країни.

  Попередній матеріал
  Нацбанк спрощує обмін валюти для населення
  Наступний матеріал
  У Дніпрі представили грандіозний проект арени для "Євробачення-2017"
  Теги:
  Loading...

  Збитки Туреччини від спроби перевороту склали понад $100 млрд

  "Радикальні зміни": у Туреччині на нові посади призначили понад 160 генералів

  У Туреччині силовики заблокували військову базу ВПС США

  Засідання Вищої військової ради Туреччини: звільнено 88 працівників МЗС та двох генералів