bykvu.com

У Туреччині розпустили президентську гвардію

  У країні закрили понад тисячу громадських організацій

  Про це повідомив прем'єр-міністр країни Біналі Їлдирим. За його словами, у такому підрозділі більше немає необхідності. Напередодні затримали майже 300 членів формування. Їх, як і багатьох інших, підозрюють у причетності до путчу. Кількість затриманих зростає, крім того, в країні продовжують закривати навчальні заклади та громадські організації. Останніх вже закрили понад тисячу.

  Припинили свою роботу також майже стільки ж шкіл, 15 університетів та 35 медзакладів.  У ніч на 16 липня в Туреччині сталася невдала спроба військового заколоту, загинули 246 людей, більше дві тисячі – поранені. Тепер у країні уряд активно розправляється з учасниками перевороту.

  "Кожен, хто брав участь у спробі військового перевороту, включаючи членів Сил безпеки, уряду та судових органів, має понести відповідальність за це. Вже затримано 13 тис. 165 осіб", - зазначив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

  Нагадаємо, Європейський Союз висловив стурбованість з приводу ув'язнення в Туреччині та звільнення з роботи в цій країні тисяч людей, підозрюваних у причетності до невдалої спроби державного перевороту.

  Попередній матеріал
  Луценко пригрозив "звільненням із ганьбою" правоохоронцям, які розкривають таємницю слідства
  Наступний матеріал
  Луценко: Особа, яка сприяла втечі "беркутівців" після розстрілів, сама була серед учасників Майдану
  Теги:

  Уряд Німеччини: потрібно призупинити переговори Євросоюзу з Туреччиною щодо членства в ЄС

  В ЄС назвали дії Ердогана "неприйнятними" і закликали Туреччину поважати верховенство права