Збитки Туреччини від спроби перевороту склали понад $100 млрд

  Міністр митниці та торгівлі Туреччини заявив, що організатори перевороту створили для Туреччини імідж країни третього світу

  Невдала спроба державного перевороту в Туреччині, за попередніми підрахунками, обійшлася економіці країни в 300 млрд турецьких лір (понад 100 млрд доларів). Про це заявив міністр митниці та торгівлі Туреччини Бюлент Тюфенкчи, передає видання Hurriyet.

  Також Тюфенкчи додав, що сума може збільшитися, коли будуть зроблені більш детальні розрахунки.

  "Якщо ми підрахуємо всі ці літаки, вертольоти, зброю, бомби і будівлі, то їх мінімальна вартість становить 300 млрд лір, за нашими попередніми підрахунками", - заявив він.

  Крім того, Тюфенкчи заявив, що організатори перевороту створили для Туреччини імідж країни третього світу.

  "Багато замовлень з-за кордону були скасовані. Багато іноземців відмовилися від своїх візитів до Туреччини. Змовники, на жаль, створили для Туреччини імідж, як ніби це країна третього світу", - заявив він.

  Він також додав, що ринки успішно впоралися з цим непростим іспитом". Зазначивши, що в Туреччині спроба держперевороту сталася 15 липня, а всі банки, біржі, ринки і торгові центри відкрилися вже 18 липня.

  Нагадаємо, 24 липня у Туреччині розпустили президентську гвардію. Загалом у зв'язку зі спробою невдалого військового перевороту в Туреччині затримано 2839 військовослужбовців збройних сил країни.

  Як повідомляв 5.ua, 31 липня турецькі силовики заблокували військову базу "Інджирлік", яка використовується Військово-повітряними силами США і Туреччини, через повідомлення про можливу спробу перевороту. 

  Попередній матеріал
  США санкціонували створення нової ядерної боєголовки
  Наступний матеріал
  Савченко знову голодує

  Туреччина передала США всі документи для екстрадиції Гюлена

  Туреччина й надалі підтримуватиме територіальну цілісність України – посол

  Туреччина не дасть російським військовим літакам доступ до своєї авіабази

  Туреччина збільшила для українців термін безвізового перебування