Twitter / Levent Tekin

У Туреччині силовики заблокували військову базу ВПС США

  Всі входи і виходи військового бази США оточили близько 7 тис. співробітників силових відомств Туреччини

  Турецькі силовики заблокували військову базу "Інджирлік", яка використовується Військово-повітряними силами США і Туреччини, через повідомлення про можливу спробу перевороту в місті Адана, розташованому неподалік. Про це передає Hurriyet

  У повідомленні наголошується, що доступ до бази був обмежений о 23:00. Зараз всі входи і виходи військового об'єкта оточили близько 7 тис. співробітників силових відомств.

  При цьому міністр Туреччини у справах ЄС Омер Челік написав у Twitter, що це - звичайна "перевірка безпеки" і жодних приводів для занепокоєння немає. 

  "Я перебуваю в Адані... Ми провели спільну перевірку систем безпеки. Жодних проблем не виявили", — йдеться у повідомленні.

  За інформацією видання Haber Turk, військову базу заблокували у зв'язку з візитом голови комітету начальників штабів ЗС США Джозефа Данфорда. Він має намір відвідати Туреччину в неділю, 31 липня, і планує відвідати американські війська, які дислокуються на базі "Інджирлік".

  Нагадаємо, у Туреччині повністю завершено операцію із затримання учасників перевороту

  Як повідомляв 5.ua, збройний заколот почався в Туреччині ввечері 15 липня. Група військових заявила, що бере управління країною в свої руки, щоб забезпечити дотримання конституційних прав громадян. Турецькому уряду вдалося відновити контроль над ситуацією в країні. Ердоган вже скликав екстрене засідання парламенту. У країні запровадили військовий стан і комендантську годину. 

  Попередній матеріал
  Польща ратифікувала протокол вступу Чорногорії в НАТО
  Наступний матеріал
  На КПВВ "Мар'їнка" застрягли 350 автомобілів

  Туреччина не дасть російським військовим літакам доступ до своєї авіабази

  Влада Туреччина відмовила Німеччині у візиті на військову базу - Spiegel

  Запрацювала перша протиракетна база США у Східній Європі – у Кремлі задумались проти кого

  На базі ВПС США сталася стрілянина, є жертви