londragazete.com

Влада Туреччина відмовила Німеччині у візиті на військову базу - Spiegel

  На турецькій військово-повітряній базі "Інджирлік" базуються літаки п'яти країн - США, Великобританії, Німеччини, Катару і Саудівської Аравії

  Влада Туреччини відмовила німецькій делегації у відвіданні військово-повітряної бази "Інджирлік".
  Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Spiegel Online.

  Як зазначається, візит делегації - держсекретаря міністерства оборони ФРН та кількох депутатів - на військову базу, де базуються німецькі літаки, які беруть участь в операціях проти "Ісламської держави", планувався у липні.

  За словами генерал-лейтенанта Бундесверу Дітер Варнекке з посиланням на інформацію комітету оборони, турецька сторона пояснила своє рішення нещодавнім ухваленням німецьким Бундестагом резолюції щодо визнання геноцидом винищення вірмен в Османській імперії під час Першої світової війни.

  На турецькій військово-повітряній базі "Інджирлік" базуються літаки п'яти країн - США, Великобританії, Німеччини, Катару і Саудівської Аравії, які беруть участь в операціях проти "Ісламської держави". У квітні Бундесвер почав розбудову турецького аеродрому "Інджирлік" для тривалої дислокації літаків Tornado.

  Додамо, що Анкара гостро відреагувала на схвалення 2 червня Бундестагом резолюції, якою було визнано геноцид вірмен. У турецькому уряді резолюцію назвали "нікчемною", країна також відкликала з Німеччини свого посла. Більше того, депутатам Бундестагу турецького походження погрожували після ухвалення резолюції.

  Нагадаємо, як повідомлялось, Євросоюз має збільшити витрати на оборону від зовнішніх загроз, вважає канцлер Німеччини Ангела Меркель.

  Попередній матеріал
  Brexit: У Великій Британії розпочався доленосний референдум
  Наступний матеріал
  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень потрапили майже 600 осіб

  Туреччина не готова до безвізового режиму – Євросоюз

  Протести у Стамбулі: Туреччина не визнає резолюцію Бундестагу щодо визнання геноциду вірмен

  Бундестаг визнав знищення вірмен в Османській імперії геноцидом – Туреччина відреагувала

  Ердоган: Туреччина не виконуватиме угоду з ЄС, якщо не отримає безвізовий режим