Туреччина не готова до безвізового режиму – Євросоюз

  На даний момент Туреччина не виконала 7 із 72 умов Єврокомісії

  Туреччина поки не виконала всіх умов, необхідних для лібералізації візового режиму з ЄС. Про це в середу, 15 червня, в Брюсселі заявив єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос, повідомляє Euronews.

  "Туреччині необхідно пройти решту етапів "дорожньої карти", і тоді всі вимоги для отримання віз турецькими громадянами будуть виконані", – наголосив єврокомісар.

  У щомісячній доповіді ЄС йдеться про те, станом на тепер Туреччина не виконала 7 з 72 умов Єврокомісії для введення безвізового режиму. Наприклад, Анкара не поспішає вносити зміни до закону про боротьбу з тероризмом.

  Також Аврамопулос дорікнув Туреччині через недостатню політичну волю в питанні нелегальної міграції. "Досі всього 7272 людей були розподілені в рамках обумовлених в угоді 22504 мігрантів, причому в Туреччині, Йорданії і Лівані", – заявив він.

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2016 року президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина не змінить антитерористичне законодавство в обмін на безвізовий режим з ЄС. Нагадаємо, Туреччина розраховувала на введення безвізового режиму з 1 липня в рамках угоди про обмеження міграційного потоку в країни ЄС.

  Попередній матеріал
  Поблизу Латвії виявили два військові корвети РФ
  Наступний матеріал
  Польща озвучить Німеччині претензії щодо "Північного потоку-2"

  Туреччина приєднається до ЄС не раніше 3000 року – Камерон

  Туреччина заблокувала пропуск українських фур до 1 липня

  Протести у Стамбулі: Туреччина не визнає резолюцію Бундестагу щодо визнання геноциду вірмен

  Туреччина відкликала посла з Німеччини – реакція Меркель

  Ердоган: Туреччина не виконуватиме угоду з ЄС, якщо не отримає безвізовий режим

  Туреччина збільшить термін дії віз для українців