news.bigmir.net

Поблизу Латвії виявили два військові корвети РФ

Минулого разу біля Латвії чергував корабель "Сообразительный" ВМС РФ

Сьогодні, 16 червня, поблизу кордонів Латвії виявили два військові кораблі російського флоту. Про це у Twitter повідомили Національні збройні сили Латвії.

"16 червня на відстані 5 морських миль від кордону Латвії було виявлено два російських корвети класу "Parchim", – йдеться у повідомленні.

Латвія твіттер

Як відомо, військові кораблі та літаки РФ неодноразово помічали поблизу повітряних і морських кордонів країн Балтії. Особливо активно почали діяти росіяни з початком конфлікту в Україні і загостренням стосунків між Заходом і РФ. Тільки 2015 року поблизу кордонів Латвії російські військові літаки фіксували понад 270 разів.

Зазначимо, що в країнах Балтії та Британії неодноразово заявляли, що польотами своїх літаків біля їхніх кордонів Росія демонструє силу й тестує реакцію НАТО. Нагадаємо, 3 червня біля берегів Латвії чергував корабель "Сообразительный" ВМС РФ

Як повідомляв 5.ua, у травні цьогоріч Латвія зафіксувала чотири військові літаки РФ на своєму кордоні. Тоді до вод Латвії наблизилися два винищувачі Су-27 і два військово-транспортних Ан-26 ВКС РФ.

Крім того, як зазначається, що останнім часом російська авіація регулярно здійснює провокації у Балтійському регіоні. Зауважимо, що 28 травня 2016 року в країнах Балтії розпочалися масштабні військові навчання НАТО.

Попередній матеріал
Вчені виявили у Землі мініатюрний компаньйон-квазісупутник
Наступний матеріал
Туреччина не готова до безвізового режиму – Євросоюз
Loading...

Поблизу Латвії знову зафіксували російський військовий корабель

Росія активно завозить у Крим нові типи озброєння і посилює авіаційне та корабельне угрупування – ГУР

В недобудований Керченський міст врізався корабель

Російський корабель демонстративно приготувався збивати повітряні цілі у Босфорі (фото)