Поблизу Латвії виявили два військові корвети РФ

Минулого разу біля Латвії чергував корабель "Сообразительный" ВМС РФ

Сьогодні, 16 червня, поблизу кордонів Латвії виявили два військові кораблі російського флоту. Про це у Twitter повідомили Національні збройні сили Латвії.

"16 червня на відстані 5 морських миль від кордону Латвії було виявлено два російських корвети класу "Parchim", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, військові кораблі та літаки РФ неодноразово помічали поблизу повітряних і морських кордонів країн Балтії. Особливо активно почали діяти росіяни з початком конфлікту в Україні і загостренням стосунків між Заходом і РФ. Тільки 2015 року поблизу кордонів Латвії російські військові літаки фіксували понад 270 разів.

Зазначимо, що в країнах Балтії та Британії неодноразово заявляли, що польотами своїх літаків біля їхніх кордонів Росія демонструє силу й тестує реакцію НАТО. Нагадаємо, 3 червня біля берегів Латвії чергував корабель "Сообразительный" ВМС РФ

Як повідомляв 5.ua, у травні цьогоріч Латвія зафіксувала чотири військові літаки РФ на своєму кордоні. Тоді до вод Латвії наблизилися два винищувачі Су-27 і два військово-транспортних Ан-26 ВКС РФ.

Крім того, як зазначається, що останнім часом російська авіація регулярно здійснює провокації у Балтійському регіоні. Зауважимо, що 28 травня 2016 року в країнах Балтії розпочалися масштабні військові навчання НАТО.

Попередній матеріал
Вчені виявили у Землі мініатюрний компаньйон-квазісупутник
Наступний матеріал
Туреччина не готова до безвізового режиму – Євросоюз

Поблизу Латвії знову зафіксували російський військовий корабель

Росія активно завозить у Крим нові типи озброєння і посилює авіаційне та корабельне угрупування – ГУР

В недобудований Керченський міст врізався корабель

Російський корабель демонстративно приготувався збивати повітряні цілі у Босфорі (фото)