фото hromadskeradio.org

В недобудований Керченський міст врізався корабель

  Зараз підрядник будівництва мосту оцінює збитки від аварії

  У Керченській протоці неподалік острова Тузла судно Ліра врізалося у робочий міст на місті будівництва мостового переходу між окупованим Кримом і РФ. Як повідомляє "Крым.Реалии" з посиланням на інформаційний центр проекту "Кримський міст", інцидент стався у ніч на 20 березня. Зараз підрядник будівництва мосту оцінює збитки від аварії.

  "В результаті навалу судна "Ліра" на опори тимчасового робочого мосту №2, який будується між островом Тузла і фарватером, палі опори були загнуті, підрядником оцінюється збиток. На терміни завершення будівництва тимчасового робочого моста це не вплине", - розповіли в інфоцентрі.

  Цей міст є допоміжним для доставки вантажу при будівництві основного спорудження Керченського мосту.

  Нагадаємо, після анексії Криму з території РФ на півострів можна потрапити лише через Керченську переправу, яка часто припиняє свою роботу через погодні умови та має недостатню пропускну спроможність. Путін раніше заявив, що хоче звести Керченський міст до окупованого Криму до 2018 року, залучивши фінанси інвесторів.

  Попередній матеріал
  Юридичних механізмів для вирішення питання Савченко немає - нардеп
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку живе "копія" Вінсента Ван Гога
  Loading...

  Путін поїде до Криму дивитися на будівництво Керченського мосту

  Активісти блокади Криму мають намір зупинити роботу Керченської переправи - Іслямов

  Путін планує завершити будівництво Керченського мосту в анексований Крим до 2018 року

  Міжнародний суд може зобов'язати Росію виплатити компенсацію за будівництво Керченського мосту, але хто примусить РФ це зробити? – експерт