5 канал

Юридичних механізмів для вирішення питання Савченко немає - нардеп

Росія не передасть Надію Савченко Україні для відбування покарання

Звільнити Надію Савченко можна лише за допомогою активного тиску санкціями на Російську Федерацію з боку західних країн. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Сторожук.

"Коли ми говоримо, що зараз винесуть вирок по російському законодавству, по міжнародному законодавству, неважливо - вони мають передати нам Надю на відбування покарання на територію України. Вони цього не зроблять", - сказав він.

За словами Сторожука, лише за допомогою санкційного тиску на Російську Федерацію з боку західних партнерів можна звільнити українську льотчицю.

"Можливо, цей процес буде спонукати наших західних партнерів активніше тиснути на Російську Федерацію. Ми знаємо, що Канада прийняла ще один пакет санкцій проти Росії, можливо, й інші країни до цього долучаться. Тільки в такому випадку ми зможемо добиватися правди. Правових механізмів з цієї ситуації, юридичних, немає. Є тільки політичні, геополітичні відносини між країнами", - зауважив нардеп.

Раніше в ефірі "5 каналу" голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран заявив, що процес над Савченко невигідний Путіну, але він не може його зупинити.

Попередній матеріал
Лопаскине: як виживає село у "сірій зоні"
Наступний матеріал
В недобудований Керченський міст врізався корабель
Теги:
Loading...

Початок кінця показового судилища: як зачитували вирок Надії Савченко

Савченко на оголошенні вироку: "Боремося до кінця!"

Суд над Савченко схожий на показові процеси часів Сталіна - євродепутат

Адвокат: вирок Савченко – лише формальність, після якої можна буде запустити процес обміну

Росія хоче виміняти Савченко на сухопутний шлях до окупованого Криму – Тандіт

5 канал - трансляція наживо