5 канал

Росія активно завозить у Крим нові типи озброєння і посилює авіаційне та корабельне угрупування – ГУР

РФ створила дуже потужне угрупування військ на території Кримського півострова

Росія активно завозить у Крим нові типи озброєння, зокрема підводні човни, озброєні новітніми крилатими ракетами, берегові ракетні комплекси, та посилює авіаційне та корабельне угрупування

Про це в ефірі "5 каналу" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"На сьогоднішній день Російська Федерація створила дуже потужне угрупування російських військ на території Кримського півострова і в планах посилення і в подальшому. До 2020 року вони планують вийти на такий рівень потенціалу, як це було при Радянському Союзі – це перше. А друге, туди зараз дуже активно завозяться нові види сучасного озброєння, бойова техніка і озброєння, які не могли завозитися до анексії Криму", – зазначив Скібіцький.

"Наприклад, перше, що туди поставили – це новітні підводні човни, які озброєні новітніми крилатими ракетами, які по ураженню покривають всю територію України. Берегові ракетні комплекси завезені, яких там не було. І третє – посилюється, як авіаційне, так і корабельне угруповання у Криму", – додав він.

Нагадаємо, на територію тимчасово окупованого Кримського півострова у понеділок, 4 квітня, десантувалися 400 військовослужбовців особового складу підрозділів повітрянодесантних військ збройних сил Російської Федерації. 

Попередній матеріал
Бойовики з гранатометів обстріляли українські позиції поблизу Мар'їнки – штаб АТО
Наступний матеріал
У Венесуелі опозиція зібрала майже 2 млн підписів проти президента
Теги:
Loading...
Двері до окупованого Криму скоро будуть відкриті – Чубаров

Двері до окупованого Криму скоро будуть відкриті – Чубаров

Росіяни тренуються в Криму захоплювати військові і цивільні об’єкти

Росіяни тренуються в Криму захоплювати військові і цивільні об’єкти

В окупований Крим прибули 400 російських десантників - ГУР

В окупований Крим прибули 400 російських десантників - ГУР