yournewswire.com

США санкціонували створення нової ядерної боєголовки

  Національне управління ядерної безпеки США санкціонувало перехід до інженерної стадії виробництва модернізованої версії атомної бомби B61-12

  Першу модернізовану версію боєголовки планують випустити до 2020 року, після чого планується почати масовий випуск, повідомляє видання ZN.UA. Боєголовка B61-12 буде зроблена з нових компонентів, що дозволить збільшити термін її роботи на 20 років.

  "Сьогодні в бомбах серії B61 використовуються самі старі компоненти в армії США", - заявив глава управління Френк Клоц.

  Бомба серії B61 є основною термоядерною зброєю стратегічних ядерних сил США. Перша її модифікація була розроблена в 1963 році. Розроблена в 1994 році 11-а модифікація була прийнята на озброєння в 1997 році. Очікується, 12-а модифікація боєголовки замінить моделі B61-3, -5,-7 і 10, які перебувають на озброєнні.

  Глава міністерства енергетики Ернест Моніц заявив, що прийняття на озброєння нової бомби дозволить припинити використання останньої в ядерному арсеналі США моделі бомби потужністю більше однієї мегатонни.

  Нагадаємо, у квітні 2016 року уряд США заявив, що Росія збільшила кількість стратегічних боєголовок, розміщених на балістичних ракетах – попри дію договору, який регламентує скорочення ядерних арсеналів обох країн.

  Попередній матеріал
  "Ангел без крил": боєць, що вцілів після ворожої засідки, рветься на фронт
  Наступний матеріал
  Збитки Туреччини від спроби перевороту склали понад $100 млрд
  Теги:
  Loading...

  Тереза Мей підтримала ядерну модернізацію: Британії не варто відмовлятись від зброї

  Тегеран погрожує порушити ядерні домовленості