Боєць "Правого сектору" Олександр Попов 5 канал

"Ангел без крил": боєць, що вцілів після ворожої засідки, рветься на фронт

Чоловік - єдиний, кому вдалося вижити 11 червня у засідці неподалік шахти Бутівка

Боєць "Правого сектору" Олександр Попов із позивним "Дракон"- єдиний з розвідгрупи, кому вдалося вижити, потрапивши у засідку бойовиків. Це сталося 11 червня в районі шахти Бутівка. Група напоролася на ворожу засідку і вступила у бій. Хлопці намагалися сховатися в одну із будівель, але це не допомогло.

"Десь на шостому-сьомому пострілі будівля не витримала, і снаряди її пробили. На жаль, четверо побратимів з мого підрозділу загинули", - згадує трагічні події червня "Дракон".

Попова витягли з-під уламків одним із перших. Кровотечу в нозі зупинили, але видалити осколок  не змогли. Як виявилося згодом, значно серйозніше постраждала рука. Бійцеві роздробило кістку вище ліктя, розірвало нерви. Досі він погано відчуває великий палець, не може виконувати більшість рухів.

Відтак, решту життя боєць проведе з осколком у тілі та залізною пластиною. Наразі на нього чекає чергова операція, а потому - тривала реабілітація. Кошти на лікування знайшли волонтери. Одна з них, Оксана Шинкаренко,  – переселенка з Криму. "Мені здається, то ангел без крил. Він захищає, і таких дуже багато, тисячі бійців", - каже Оксана.

За допомогою волонтерів та лікарів "Дракон" уже став на ноги. І сподівається, що після операції швидко завершить реабілітацію та повернеться на фронт. "Кожен формує свою сутність. Я сформував її як боєць, як той, хто бореться за нашу незалежність. Я буду продовжувати хоча б ради пам'яті тих побратимів, хто загинув, захищаючи нашу Україну", - каже поранений боєць.

Олена Бережнюк, Дмитро Дємішев, "5 канал"

Реквізити для допомоги: 5168 7423 4198 5830 Попов Олександр

Як повідомляв 5.ua, 28 липня герой АТО, який пережив 2 клінічні смерті та півсотні операцій, повернувся до війська

Попередній матеріал
В деяких регіонах України оголосили штормове попередження
Наступний матеріал
США санкціонували створення нової ядерної боєголовки
Теги:
Loading...

"Кубок героїв спеціального призначення": у Вінниці бійці АТО розіграли футбольний трофей

Сповнені сил: у Львові ветерани АТО спорудили чималий тренажерний зал

Герой АТО, який пережив 2 клінічні смерті та півсотні операцій, повернувся до війська

Бійці спецроти "Богдан" повернулися з АТО, серед них – жінка-підполковник