ГУ НП у Хмельницькій області

Бійці спецроти "Богдан" повернулися з АТО, серед них – жінка-підполковник

Понад 2 місяці військові перебували на фронті

Бійці спецпідрозділу "Богдан" повернулися додому. Понад два місяці вони служили на Донеччині - в зоні проведення антитерористичної операції.

У Хмельницькому на бійців чекали рідні та друзі. Загалом додому повернулися 30 бійців, серед них – одна жінка. Це старший інспектор спецроти "Богдан" підполковник поліції Тетяна Савчук. Для Тетяни це вже друге відрядження до зони АТО.

Додому бійці повернулися із поповненням - взяли у свою команду вівчарку Машу, яку господарі залишили напризволяще. Військові кажуть, що вона чудово справляється з поставленими завданнями і після навчання зможе стати повноцінною службовою собакою.

По приїзді начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин подякував кожному бійцю за відмінну службу і нагородив їх грамотами та подяками. Після нетривалої відпустки бійці знову приступлять до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, 28 липня герой АТО, який пережив 2 клінічні смерті та півсотні операцій, повернувся до війська. Тепер він звикає до нової посади – інженера служби ракетно-артилерійського озброєння.

Попередній матеріал
На Донеччині судитимуть чиновницю, що отримала посаду у "генеральній прокуратурі "ДНР"
Наступний матеріал
Армійський бюджет: Полторак розповів, на що планується витратити 250 мільйонів гривень

У Чернівцях прощалися з бійцем, що за місяць мав повернутися додому

"Ми повернулися": у Дніпрі зустріли 25 героїв, що захищали неприступний 29-й блокпост

З АТО повернулися одеські спецпризначенці ВСП

Боєць, який втратив ногу під Дебальцевим, повернувся з Ізраїлю після лікування