тренажерний зал_АТОшники 5 канал

Сповнені сил: у Львові ветерани АТО спорудили чималий тренажерний зал

Для військовослужбовців Збройних сил України тренування будуть безкоштовними

У Львові демобілізовані бійці АТО відкрили тренажерний зал. Запевняють, що для військовослужбовців Збройних сил Україні тренування там будуть безкоштовними.

Як стало відомо, з фінансуванням допомагали благодійники, проте усе, що можна було зробити самотужки – робили власноруч.

Бійцям 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ знадобилось три місяці, аби зробити спортивну залу для тренувань. За словами одного з організаторів Віталія Свініцького, що ще 2014 року потрапив на фронт у складі 80-ї бригади, про "тренажерку" мріяв ще на передовій. Після демобілізації 2015 року згуртував довкола цієї ідеї своїх побратимів.

"Всі мої побратими і я воювали на Сході у 80-й бригаді. Коли ми сиділи десь в бліндажах чи окопах, у нас була думка почати відкривати спортивні зали", – каже Віталій.

Обладнання купували по частинах. " Це не нові тренажери. На Хмельниччині закривався спортзал, от ми і придбали. На сьогодні це ще не все. Ми чекаємо кардіогрупу: бігова доріжка, орбітрек та велосипед", – розповідає про плани боєць.

За його словами, буде у спортивному залі і роздягальня. Усі кабінки вже обладнали. Тут оснащення нове. У перші ж дні роботи тренажерної зали її зголосилися відвідувати майже два десятки десантників. Як стверджують творці, бійці тренуватимуться в залі безкоштовно, решта – за гроші.

"Тренажерний зал дуже хороший, хлопці постаралися, відкрили. Тепер буде мати чим молодь займатися, а не швендяти. З такою кількістю населення, яке є тут, це дуже перспективна штука", – каже відвідувач Роман Шніцар.

Демобілізовані військові кажуть, якщо проект виправдає себе, такі тренажерні зали відкриють і в інших районах міста.

Марічка Кужик, Євген Радіон, "5 канал"

Попередній матеріал
Суд призначив домашній арешт депутату-винуватцю стрілянини і ДТП у столиці
Наступний матеріал
Карпунцов: Єфремов був впевнений у безкарності
Теги:
Loading...

В Одесі відкрили перший рекрутинговий центр ВМС України

Колишній атовець відкрив власне виробництво харчів

В Одесі відкрили центр соціально-психологічної реабілітації дітей-переселенців

Veterano Coffee: Історії успіху ветеранів АТО