5 канал

Карпунцов: Єфремов був впевнений у безкарності

Єфремов був впевнений у безкарності і не думав, що генеральний прокурор піде на такі дії

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015) Валерій Карпунцов.

"Природно, що генпрокурор активізував всі ті провадження, за якими є запит у суспільства. Повторно був допитаний Ландик, були зібрані додаткові докази, і це послугувало тим поштовхом для того, щоб саме зараз пред'явити дане обвинувачення і активізувати розслідування. Зрозуміло, що суспільний запит на це був давно. На жаль, робота з убезпечення себе багатьох функціонерів того режиму із залученням працівників діючих правоохоронних органів, суддів є іноді досить ефективною. Тому це дає їм підстави бравувати. Він (Олександр Єфремов – 5.ua) був впевнений у безкарності і не думав, що на такі дії піде генеральний прокурор", – зазначив він.

Нагадаємо, Єфремова обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України. Зокрема, йдеться про кримінальні злочини, передбачені ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України – зловживання службовим становищем за обтяжуючих обставин і службове підроблення. Зокрема, Печерський райсуд визначив запобіжний захід Єфремову у вигляді утримання під вартою два місяці.

Попередній матеріал
Сповнені сил: у Львові ветерани АТО спорудили чималий тренажерний зал
Наступний матеріал
Грандіозне авіашоу в Угорщині: планеристи звідусіль демонстрували навички керування
Теги:
Loading...

"Закривайте": Єфремов прокоментував рішення столичної Феміди

Адвокат Єфремова оскаржуватиме рішення щодо його арешту

Суд заарештував Єфремова на два місяці

Єфремов особисто організував незаконний референдум щодо "ЛНР" – Ландік