thekievtimes.ua

США заявляють, що Росія збільшує кількість боєголовок на балістичних ракетах

  Уряд США заявляє, що Росія збільшила кількість стратегічних боєголовок, розміщених на балістичних ракетах – попри дію договору, який регламентує скорочення ядерних арсеналів обох країн

  Дані, оприлюднені бюро з контролю над озброєннями та виконанням договору Держдепартаменту США, очевидно, поглиблять занепокоєння серед американських законодавців щодо військових намірів Росії, повідомляє "Радіо Свобода".

  Фахівці зазначають, що Росія нині має приблизно на 200 боєголовок більше, ніж у 2011 році, коли набрав чинності новий договір про обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

  Йдеться, що за часів правління президента Володимира Путіна Москва витратила значні ресурси для модернізації озброєння, військового обладнання, а також навчання для своїх збройних сил.

  Результати цих дій були продемонстровані під час інтервенції Росії в Україні та під час участі Москви у військовій кампанії в Сирії, де російські військові застосували нові літаки і ракетні системи.

  Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Мустафа Джемілєв у 2015 році заявив, що окупаційна російська влада завозить до Криму ракети, здатні носити ядерні заряди.

  Попередній матеріал
  Гройсман не виключає участі Радикальної партії і "Батьківщини" в коаліції
  Наступний матеріал
  Греція повертає мігрантів до Туреччини
  Loading...

  Росія запустила міжконтинентальну балістичну ракету "Булава"

  На тлі російської агресії США розмістили винищувачі F-15 в Ісландії та Нідерландах

  КНДР випробувала балістичну ракету – Сеул, Вашингтон і Токіо терміново скликають Радбез ООН