Гройсман 5.ua

Гройсман не виключає участі Радикальної партії і "Батьківщини" в коаліції

  До нової парламентської коаліції, крім фракцій "Блоку Петра Порошенка" і "Народного фронту", можуть увійти "Батьківщина" і Радикальна партія

  Про це голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив напередодні ввечері в ефірі одного з українських телеканалів, передає видання ZN.UA.

  "Я вважаю, що коаліція повинна бути результативною та ефективною. Сьогодні не йде мова про те, щоб створити коаліцію та уряд, які не будуть ефективні. Якщо буде коаліція на дві фракції, це не виключає того, що в коаліції можуть бути інші фракції, зокрема, "Батьківщина" та Радикальна партія", – зазначив Гройсман.

  Крім того, коментуючи своє можливе прем'єрство, політик підкреслив, що цей варіант є кращим, ніж розпуск Верховної Ради та дострокові вибори.

  "Ситуація дуже складна, але є два варіанти. Перший - береш на себе відповідальність, якщо тобі довіряє коаліція. Багато хто каже "навіщо ти береш на себе відповідальність, тебе спалять. Нехай краще будуть дострокові вибори". А дострокові вибори можуть зараз, у цей проміжок часу "спалити" всю країну",– підсумував спікер.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко наголосив, що за умови формування в Україні нового уряду і нової коаліції, призначення нового прем'єра Україна матиме потужну фінансову підтримку з боку Сполучених Штатів Америки.

  Попередній матеріал
  На тлі російської агресії США розмістили винищувачі F-15 в Ісландії та Нідерландах
  Наступний матеріал
  США заявляють, що Росія збільшує кількість боєголовок на балістичних ракетах
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

  Порошенко очікує на створення нової коаліції вже найближчим часом

  Процес створення коаліції буде завершено після повернення Президента – Сазонов

  Можливість входження в коаліцію відкрита для всіх фракцій "старої коаліції" - нардеп від БПП