president.gov.ua

Порошенко: новий уряд і коаліція мають бути сформовані найближчого пленарного тижня

  За умови формування в Україні нового уряду і нової коаліції, призначення нового прем’єра Україна матиме потужну фінансову підтримку з боку Сполучених Штатів Америки

  Президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що народні депутати мають найближчим часом вирішити питання формування нового уряду й коаліції. Йдеться про найближчий пленарний тиждень, зазначають у прес-службі глави держави.

  "У Вашингтоні я заявив, що це точно не питання місяців і тижнів, це питання днів і годин. Наголошую на тому, що бажано першого парламентського тижня роботи, країна повинна мати нового прем’єра, нову коаліцію, нову програму дій Уряду, яка гарантуватиме стабільну роботу коаліції і уряду", – цитує прес-служба позицію Порошенка, озвучену в інтерв’ю українським телеканалам.

  Зазначається, що, на його переконання, нова програма дій Кабінету Міністрів обов’язково має включати програму реформ, співробітництво з Міжнародним валютним фондом, імплементацію Угоди про асоціацію України з Євросоюзом, включно з повноцінним функціонуванням поглибленої та всеохоплюючої Зони вільної торгівлі та Планом дій щодо запровадження безвізового режиму для українців.

  Крім того, особлива увага має бути приділена рішучим крокам у боротьбі з корупцією, серед яких: запровадження електронного декларування, активізація роботи Антикорупційного бюро, забезпечення ефективної діяльності Антикорупційної прокуратури. Так само складовою програми роботи нового Уряду і коаліції має бути реалізація Мінських домовленостей.

  На думку Порошенка, наявність виконання цих умов дозволить провести ініційовану ним конституційну реформу в частині децентралізації та правосуддя.

  "Перші кроки ми вже маємо, адже різко зросло фінансове забезпечення місцевих бюджетів і сьогодні завдяки конституційній реформі ми маємо цей фінансовий ресурс. І друга позиція, особливо на тлі тих рішень, які ми останнім часом побачили в судовій системі – це величезна кількість несправедливих, непрозорих рішень. Тому я наголошую на прискоренні розгляду мого проекту судової реформи, який передбачає перезавантаження судової гілки влади і зняття суддівського імунітету", – заявив Порошенко, зазначивши, що за умови формування в Україні нового уряду і нової коаліції, призначення нового прем’єра Україна матиме потужну фінансову підтримку з боку Сполучених Штатів Америки.

  Нагадаємо, в цьому ж інтерв'ю Петро Порошенко повідомив, що США незабаром виділять Україні $335 млн на фінансування сектора безпеки і оборони.

  Попередній матеріал
  Президент підніме питання про поліцейську місію ОБСЄ на Сході під час переговорів в Нормандському форматі
  Наступний матеріал
  Бойовики з мінометів обстріляли Авдіївку та Широкине – штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  Новий Кабмін, допомога ЗСУ і третій транш кредиту: подробиці зустрічі Порошенка з Байденом

  Порошенко підписав указ про відставку Шокіна

  Представництво ЄС в Україні: звільнення Шокіна – новий старт у ГПУ

  Порошенко очікує на створення нової коаліції вже найближчим часом

  Можливість входження в коаліцію відкрита для всіх фракцій "старої коаліції" - нардеп від БПП

  Експерт: Між Порошенком і Яценюком немає конфлікту, він є між урядом і коаліцією