Тереза Мей підтримала ядерну модернізацію: Британії не варто відмовлятись від зброї

  Прем'єр наголосила, що готова натиснути на "ядерну кнопку"

  Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що готова натиснути на "ядерну кнопку" у разі необхідності. Про це вона заявила під час дебатів у палаті громад, що передували голосуванню щодо модернізації британського арсеналу ядерного стримування, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на російські ЗМІ.

  "Так, і я повинна сказати вам, що весь сенс існування арсеналу стримування полягає в тому, що нашим ворогам необхідно знати, що ми будемо готові до цього", – зазначила глава уряду, відповідаючи на запитання про те, чи готова вона "особисто санкціонувати ядерний удар, який може вбити сотні тисяч невинних людей".

  Мей наголосила, що відмова Великої Британії від ядерної зброї була б суттєвою помилкою.

  "Деякі люди пропонують, щоб ми позбулися нашого ядерного арсеналу. Однак він був істотно важливою складовою нашої національної безпеки й оборони впродовж майже півстоліття, і для нас буде глибоко помилковим рішенням ступити на цю специфічну стежку", – запевнила вона.

  Мей також наголосила, що "після відмови від ядерної зброї майже неможливо буде повернути її назад, а процес створення нового арсеналу стримування може затягнутись на десятиліття".

  Як зазначається, багатомільярдний план модернізації арсеналу ядерного стримування передбачає створення нового підводного флоту, оснащеного ракетними системами Trident. 

  Нагадаємо, раніше Тереза Мей назвала Росію реальною загрозою. При цьому вона звинуватила президента РФ Володимира Путіна у бажанні підірвати норми міжнародного права.

  Попередній матеріал
  В окупованому Криму на 25 годин затримали авіарейси: застрягли сотні пасажирів
  Наступний матеріал
  Бойовики атакували пункт пропуску "Майорськ"

  Тегеран погрожує порушити ядерні домовленості

  Росія нарощує в окупованому Криму ядерне озброєння - розвідка

  Тереза Мей назвала Росію реальною загрозою

  Тереза Мей: якою буде перша жінка-прем'єр після Маргарет Тетчер