5.ua

Нацбанк спрощує обмін валюти для населення

  Своє рішення регулятор пояснює тим, що вже впродовж тривалого часу населення більше продає, а не купує валюту

  Національний банк України спрощує для населення порядок купівлі/продажу іноземної валюти. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

  2 серпня 2016 року НБУ прийняв постанову №364 від "Про внесення змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України", що дозволяє фізичним особам обмінювати валюту в сумі, що не перевищує 150 тис. грн, без пред'явлення документа, що посвідчує особу.

  Втім, при здійсненні обмінних операцій на суму, що перевищує цей ліміт, пред'явлення документів залишилося обов'язковим.

  Своє рішення регулятор пояснює тим, що вже впродовж тривалого часу населення більше продає, а не купує валюту. За даними НБУ, обсяг купленої банками у населення валюти у першому півріччі досяг $1,9 млрд. Постанова набирає чинності 10 серпня 2016 року.

  Нагадаємо, раніше Національний банк України прийняв рішення з 29 липня знизити облікову ставку з поточного рівня 16,5% до 15,5% річних, йдеться в повідомленні регулятора. Попереднє зниження ставки НБУ здійснив трохи більше місяця тому, з 24 червня.

  Попередній матеріал
  Президент підписав зміни до низки законів щодо візової лібералізації
  Наступний матеріал
  Чистки в Туреччині поширились на науковців та діячів спорту
  Теги:
  Loading...

  Гонтарева: в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн

  Гонтарева озвучила свою зарплату

  Гонтарева: За останні 9 років держава влила в держбанки майже 90 млрд грн

  Гонтарева: Економіка України адаптувалася до нових реалій після втрати окупованих територій