kordon.com.ua

Євробачення-2017: Фіналістами стали три міста

Київ, Одеса і Дніпро пройшли до фіналу конкурсу з обрання міста на проведення Євробачення-2017

Про це повідомляє Міністерство культури України на своїй сторінці у Facebook.

"Київ, Одеса та Дніпро - міста-претенденти на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017", - йдеться у повідомленні.

Міністр культури Євген Нищук зазначив, що спочатку хотіли допустити до фіналу лише два міста. Він додав, що остаточно місто, яке буде проводити конкурс, визначать в середу, 27 липня.

Нагадаємо, сьогодні, 22 липня, міста-претенденти офіційно презентували відео на засіданні Організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

"Відбір міст відбувається за чотири стадії. Перша стадія розпочалася 24 червня, коли був оголошений прийом заявок і на 8 липня стало відомо, що 6 українських міст зголосилися приймати участь у відборі. Зараз проходить третій етап – це представлення містами своїх заявок перед Оргкомітетом. Четвертий і завершальний етап розпочнеться у понеділок (25 липня) і виглядатиме як інспекція представників Оргкомітету, представників Європейської мовної спілки до двох міст-фіналістів. У середу (27 липня) плануємо вийти з остаточним рішенням щодо міста-фіналіста", – заявили на засіданні.

Попередній матеріал
Поліція назвала основну версію вбивства журналіста Павла Шеремета
Наступний матеріал
День в АТО: на Донеччині стріляли з мінометів та БМП, активізувались снайпери
Теги:
Loading...

"Битва міст" за Євробачення-2017: відеопрезентації

Заступник гендиректора НТКУ: 6 міст подали заявки приймати Євробачення-2017