"Битва міст" за Євробачення-2017: відеопрезентації

Організаційний комітет визначає двох фіналістів

Сьогодні, 22 липня, міста-претенденти офіційно презентували відео на засіданні Організаційного комітету з питань підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

"Відбір міст відбувається за чотири стадії. Перша стадія розпочалася 24 червня, коли був оголошений прийом заявок і на 8 липня стало відомо, що 6 українських міст зголосилися приймати участь у відборі. Після цього, заявки були опрацьовані робочою групою, після опрацювання були вироблені певні рекомендації, які були направлені до Організаційного комітету. Зараз проходить третій етап – це представлення містами своїх заявок перед Оргкомітетом. Результатами цього етапу має бути обрання двох міст-фіналістів. Четвертий і завершальний етап розпочнеться у понеділок (25 липня) і виглядатиме як інспекція представників Оргкомітету, представників Європейської мовної спілки до двох міст-фіналістів. У середу (27 липня) плануємо вийти з остаточним рішенням щодо міста-фіналіста", – заявили на засіданні.

"Міста отримали пакет документів, де було порядку 13 критеріїв – це критерії першої та другої категорій. Критерії першої категорії є основними для прийняття рішення Оргкомітетом. До критерій першої категорії відносимо питання інфраструктурного характеру – арена, готельне забезпечення, наявність міжнародного аеропорту та повітряного сполучення, питання безпекового характеру, питання внеску міста та співфінансування", – додали в Оргкомітеті. 

Пропонуємо переглянути відеоролики, представлені містами-претендентами:

Одеса

Львів

Київ

Дніпро

Херсон

Харків

Нагадаємо, раніше міністр культури Євген Нищук у ексклюзивному інтерв'ю для програми "Погляд" на "5 каналі" заявив, що 1 серпня вже буде відоме місто і місце проведення "Євробачення".

Попередній матеріал
Нацполіція в аеропорту натрапила на "кримінального авторитета", розшукуваного Інтерполом
Наступний матеріал
"Той, хто пройшов крізь вогонь" презентував другий музичний альбом у лавах ЗСУ

Заступник гендиректора НТКУ: 6 міст подали заявки приймати Євробачення-2017

Київ подав заявку на проведення Євробачення-2017

Євген Нищук: 1 серпня вже буде відоме місто і місце проведення "Євробачення"

Нищук пояснив як обиратимуть місто-господаря Євробачення-2017 - інтерв'ю