"Мобілізація". Дмитро Лінартович
5 канал

"Той, хто пройшов крізь вогонь" презентував другий музичний альбом у лавах ЗСУ

Дмитро Лінартович більше року тому був мобілізований до армії

Виконавець головної ролі у кінострічці "Той, хто пройшов крізь вогонь" у студії "Армія FM" Дмитро Лінартович презентував свій другий музичний альбом "Мобілізація".

Рік тому Дмитра мобілізували до лав ЗСУ. "Той, хто пройшов крізь вогонь" презентував другий музичний альбом у лавах ЗСУ і під впливом служби, каже актор, написав свій альбом "Мобілізація". Це твори з близькими багатьом українцям посилами. Тут і "Непроханий гість", і "Сапер", і "Волонтер" – загалом 13 пісень.

"Звичайно, що потрапивши до мобілізації, уже теж звідти черпав і всі теми виношував", – каже Лінартович. 

Нині Дмитро, як і тисячі українських військових, рахує дні до дембеля. Але на цьому, запевняє, військова тематика не піде з його життя, бо за цей рік накопичилося багато ідей для пісень та кіносценаріїв.

/
/
/

Актор зізнається: "Так, постійно ширяють нові теми в голові. Дуже багато історій, оповідок. Люди, які повертаються, розповідають, або коли в шпиталь їдеш і дивишся на все це. Починаючи від розтяжки, взаємостосунки людей. Солдат, офіцер, ворог".

Уже рік Дмитро Лінартович бере участь у роботі телерадіостудії Міноборони, розповідає її директорка Яна Холодна. Під час ефіру вона виступила як журналіст.

"Він нам тут дуже допомагає як і з режисерської точки зору, так і своїм прекрасним голосом, і на ефірах, і джингли записуємо на "Армію-ФМ", – розповіла жінка.

Паралельно з трансляцією ефіру на хвилі "Армія-ФМ" в інтернеті на сторінці радіостанції запустили відеокліп Дмитра Лінартовича на пісню "Морський піхотинець". Це відео зняли зусиллями телестудії Міністерства оборони.

Після ефіру актор підписав компакт-диски з альбомом "Мобілізація". Цей наклад відвезуть до центрального військового шпиталю.

Дмитро Мороз та Олексій Іванченков, "5 канал"

Попередній матеріал
"Битва міст" за Євробачення-2017: відеопрезентації
Наступний матеріал
Обличчя кримських політв’язнів: справа "26 лютого"

Продюсер військового радіо розповіла про репертуар "Армія FM"

В Україні відсьогодні запрацювало перше військове радіо "Армія FM"

"РЕЙВолюція" та глушилка для шансону: як працює радіо "Армія FM"

В Україні пройшла офіційна прем`єра фільму "Той, хто пройшов крізь вогонь" [відео]