Продюсер військового радіо розповіла про репертуар "Армія FM"

Військове радіо "Армія FM" святкує перший маленький ювілей

Рівно три місяці тому хлопці на передовій вперше почули новини, якісну музику, а також слова підтримки, вітання від рідних чи освідчення. Щодня над ефіром працює команда з 9 ентузіастів, хтось із них постійно перебуває на передовій. А тих, хто телефонує, щоб передати вітання, музичний привіт чи освідчення, у кілька разів більше. У прямому ефірі може висловитися кожен військовий.

"Ми зараз збираємо базу цих пісень (пісні, написані бійцями в АТО – 5.ua), бо ми розуміємо – це вже народжується якийсь новий вид. Пісні, народжені в АТО, наш головний обов'язок – почути цю пісню і дати їй подальший шлях", – зазначила продюсер радіо "Армія FM" Яна Холодна.

"Найголовніше, щоб їх чули не тільки звичайні українці, а й чуло керівництво. Тому ми хочемо бути таким майданчиком зворотного зв'язку між Міністерством оборони, Генеральним штабом та тими людьми, які зараз знаходяться на передовій", – додала Яна Холодна.

Найбільша перешкода для такого посередництва – це відсутність частоти у столиці, кажуть радійники. Від лютого команда "Армія FM" штурмує цим проханням Нацраду з питань телебачення та радіомовлення, а поки ефір можна почути в Інтернеті, через супутник, а також на FM-частоті 105,3 в чотирьох містах Донеччини - Краматорську, Костянтинівці, Бахмуті та Покровську.

Леся Головата, Олексій Братущак, Іван Головач та Іван Наконечний, "5 канал".

Попередній матеріал
На Миколаївщині виділять майже 4 тис. га землі для учасників АТО
Наступний матеріал
Європа надсилає до Києва нового посла – ініціатора Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Поклонська зібралась перевірити українське радіо в Криму на "екстремізм"

Українське радіо знову мовить у Криму

Військове радіо в Україні створено за гроші американських громадян – радник міністра оборони