армія FM 5.ua

Продюсер військового радіо розповіла про репертуар "Армія FM"

Військове радіо "Армія FM" святкує перший маленький ювілей

Рівно три місяці тому хлопці на передовій вперше почули новини, якісну музику, а також слова підтримки, вітання від рідних чи освідчення. Щодня над ефіром працює команда з 9 ентузіастів, хтось із них постійно перебуває на передовій. А тих, хто телефонує, щоб передати вітання, музичний привіт чи освідчення, у кілька разів більше. У прямому ефірі може висловитися кожен військовий.

"Ми зараз збираємо базу цих пісень (пісні, написані бійцями в АТО – 5.ua), бо ми розуміємо – це вже народжується якийсь новий вид. Пісні, народжені в АТО, наш головний обов'язок – почути цю пісню і дати їй подальший шлях", – зазначила продюсер радіо "Армія FM" Яна Холодна.

"Найголовніше, щоб їх чули не тільки звичайні українці, а й чуло керівництво. Тому ми хочемо бути таким майданчиком зворотного зв'язку між Міністерством оборони, Генеральним штабом та тими людьми, які зараз знаходяться на передовій", – додала Яна Холодна.

Найбільша перешкода для такого посередництва – це відсутність частоти у столиці, кажуть радійники. Від лютого команда "Армія FM" штурмує цим проханням Нацраду з питань телебачення та радіомовлення, а поки ефір можна почути в Інтернеті, через супутник, а також на FM-частоті 105,3 в чотирьох містах Донеччини - Краматорську, Костянтинівці, Бахмуті та Покровську.

Леся Головата, Олексій Братущак, Іван Головач та Іван Наконечний, "5 канал".

Попередній матеріал
На Миколаївщині виділять майже 4 тис. га землі для учасників АТО
Наступний матеріал
Європа надсилає до Києва нового посла – ініціатора Угоди про асоціацію Україна-ЄС
Теги:
Loading...

Поклонська зібралась перевірити українське радіо в Криму на "екстремізм"

Українське радіо знову мовить у Криму

Військове радіо в Україні створено за гроші американських громадян – радник міністра оборони