ЗНО flickr.com

Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО

Сьогодні, 10 січня, розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться у квітні

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти

"У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня. Зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року", – йдеться в повідомленні. 

В УЦОЯО зазначили, що завдання, які виноситимуть на пробне ЗНО, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення: 1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов). 

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Як повідомляв 5.ua, у Міністерстві освіти оприлюднили особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році.

Попередній матеріал
В Україні провели тест-драйв бронетранспортера БТР-3ДА - відео
Наступний матеріал
У США готують "всеосяжні" санкції проти Росії
Теги:
Loading...
Стало відомо, скільки коштуватиме пробне ЗНО в 2017 році

Стало відомо, скільки коштуватиме пробне ЗНО в 2017 році

На ЗНО з англійської мови підуть майже 85 тис. осіб, з російської – близько 2 тис.

На ЗНО з англійської мови підуть майже 85 тис. осіб, з російської – близько 2 тис.