infozapad.ru

У США готують "всеосяжні" санкції проти Росії

  Група американських сенаторів на чолі з Джоном Маккейном готує законопроект із новими "всеосяжними" санкціями щодо Москви за втручання у вибори в США

  Група американських сенаторів готує законопроект про нові санкції щодо Росії за спроби втручання Москви в президентські вибори 2016 року в США. Про це повідомляє у вівторок, 10 січня, видання DW

  У розробці документа беруть участь сенатор-республіканець Джон Маккейн, а також два сенатора-демократа Бен Кардін і Роберт Менендес. За словами Маккейна, нові обмежувальні заходи будуть "всеосяжними". Інших деталей він не назвав.

  8 січня майбутній глава адміністрації обраного президента США Райнс Прібус заявив, що Дональд Трамп погодився з висновками американських спецслужб про те, що Росія займалася кібератаками, спрямованими на зрив виборів у Сполучених штатах. Спершу Трамп заперечував втручання Москви у виборчий процес. 6 січня обраний президент США ознайомився зі спільною доповіддю американських розвідслужб про причетність росіян до кібератак.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пакет жорсткіших санкцій разом готують демократи і республіканці. Обидві партії вважають, що вжитих заходів недостатньо для стримування Росії.

  Попередній матеріал
  Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО
  Наступний матеріал
  Німеччина розслідує розгортання російської пропаганди та поширення фейкових новин
  Теги:
  Loading...

  Американські сенатори готують законопроект про нові санкції проти Росії

  Конгрес США пригрозив Трампу наслідками за скасування санкцій проти Росії

  Після візиту в Україну сенатори США заявили, що домагатимуться жорстких санкцій щодо Росії

  На початку 2017 року Конгрес США має намір посилити санкції проти Росії – Маккейн