На ЗНО з англійської мови підуть майже 85 тис. осіб, з російської – близько 2 тис.

  За планом зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови проходитиме 7 червня

  Сьогодні, 3 червня, проходить зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови, на яке має прийти 2 тис. 191 особа. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  Як зазначається, після оприлюднення порогового бала "склав/не склав" із 2 тис. 560 осіб, зареєстрованих для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з російської мови, до тестування з цього предмета допущено 2 тис. 191 особа.

  Крім того, на тестування з англійської мови у 2016 році зареєструвалися 89 тис. 955, а допустили до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 84 тис. 901 особу. Для оцінювання знань із німецької мови зареєструвалися 3 тис. 143 особи, пройти тестування з цього предмета зможуть 2 тис. 959 осіб.

  Також французьку мову хотіли тестувати 818 людей, але допустили 765 осіб. На ЗНО з іспанської мови зареєструвалися 186 осіб, однак пройти тестування зможе 151 особа.

  За планом 6 червня буде тестування з іспанської, 7 червня – з англійської, 8 червня – з німецької, 9 червня – з французької мов.

  Зазначимо, що сьогодні міністр освіти Лілія Гриневич в ході свого виступу в залі парламенту заявила, що чимдалі менше дітей обирають математику.

  "Єдина неприємна тенденція, яку я стверджую як міністр освіти, що все менше дітей обирає математику як предмет. І нам треба дуже серйозно підійти до питання покращення якості математично-природничої освіти в Україні", – сказала вона.

  Як повідомляв 5.ua, 5 травня в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року - тестуванням з української мови і літератури.

  Попередній матеріал
  Новий рекорд України та світу: на Говерлі одночасно утворили найбільший живий герб та зіграли "найвищий" концерт
  Наступний матеріал
  Кіровоградські тюремники спростовують повідомлення про бунт у колонії

  В Україні планують впровадити новий метод оцінювання результатів ЗНО

  Сертифікати ЗНО будуть дійсними впродовж чотирьох років – Гриневич

  Гриневич доповіла про перші результати основного ЗНО

  Сьогодні в Україні стартує ЗНО-2016