Кіровоградські тюремники спростовують повідомлення про бунт у колонії

Працівники установи кажуть, що Кіровоградська ВК №6 працює в штатному режимі, розпорядок дня виконується, а чергові зміни заступають на службу згідно графіку

Тюремники спростували інформацію свого екс-керівника про бунт у Кіровоградській колонії №6, хоча зізналися, що колотнеча таки була. Про це повідомляє місцеве видання "Depo.Кіровоград" з посиланням на пенітенціаріїв області.

Працівники установи кажуть, що Кіровоградська ВК №6 працює в штатному режимі, розпорядок дня виконується, а чергові зміни заступають на службу згідно графіку. Водночас повідомляють, що 1 червня засуджені намагалися послабити режим, використавши як привід смерть одного із засуджених через хворобу на СНІД.

"Установу відвідали представники Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Галина Килимова, Костянтин Запорожцев, Віктор Жученя, які здійснили обхід території виправної колонії, прийом засуджених з особистих питань та підтвердили стабільну оперативну обстановку в Кіровоградській випраній колонії №6. Оперативна обстановка в усіх установах Кіровоградської області контрольована та стабільна", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, екс-голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький повідомив, що у Кіровоградській виправній колонії збунтувалися ув'язнені. Та зазначив, що співробітники вже третій день поспіль не входять на територію колонії через побоювання за власне життя.

Попередній матеріал
На ЗНО з англійської мови підуть майже 85 тис. осіб, з російської – близько 2 тис.
Наступний матеріал
ООН: Через конфлікт на Сході України загинуло понад 9 тис. людей

Співробітника виправної колонії в Харкові ув'язнили на п’ять років

СБУ впіймала на хабарі керівника виправної колонії на Харківщині

На Сумщині керівник колонії забезпечував засуджених наркотиками