milnavigator.com

В Україні провели тест-драйв бронетранспортера БТР-3ДА - відео

У мережі з'явилося відео заводського тест-драйву бронетранспортера БТР-3ДА на ґрунтовій дорозі

Ролик з'явився на відеохостингу Youtube. В описі до відеозапису вказано, що тест-драйв пройшов у селі Княжичі Київської області.

Бронетранспортер БТР-3ДА швидший та маневреніший за попередників, у нього покращений бронезахист екіпажу, він має оптико-електронний модуль з телевізійним та тепловізійним каналами. Завдяки цьому з'явилася можливість вести вогонь вночі. Додатковий енергоагрегат дозволяє управляти бойовим модулем без використання основної силової установки.

У першій половині 2016 року ДП "Київський бронетанковий завод" випустило перші два глибоко модернізовані БТР-3ДА. Ці бронетранспортери оснастили чотиритактним 6-циліндровим дизельним двигуном. У квітні 2016 року були завершені полігонні випробування створеного на основі БТР-3ДА командного варіанту БТР-3К.

Завдяки встановленому на БТР-3ДА двигуні Deutz (360 к.с.) поліпшились характеристики маневреності та прохідності модернізованої машини. БТР-3ДА здолав підйом на гору з кутом у 30 градусів, рів завширшки 2 метра та перешкоду заввишки 0,7 метра. До того ж при завантаженості у 16,5 тонн, доведеної до бойової маси, бронетранспортер БТР-3ДА розвинув максимальну швидкість по шосе 104 км/год.

Попередній матеріал
Пілоти американських ВПС поскаржилися на російських льотчиків у Сирії
Наступний матеріал
Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО
Теги:
Loading...

В Україні провели успішні випробування переносного ракетного комплексу "Корсар" – відео

Топ-5 найгостріших відео тижня: випробування танкового міномету та екзоскелет для бабусі

У мережі опублікували відео випробувань нової української ракети

На землі і в повітрі: Відбулися успішні випробування української безпілотної бойової техніки – відео