скріншот з відео РНБОУ

На землі і в повітрі: Відбулися успішні випробування української безпілотної бойової техніки – відео

Були протестовані тактичні розвідувально-ударні БПЛА, безпілотний бойовий модуль на БМП, мінібронетранспортер "Фантом"

У п'ятницю, 9 грудня, на Гончарівському полігоні Чернігівської області відбулись випробування безпілотної техніки наземного та повітряного використання. Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов після завершення випробувань, повідомляє прес-служба РНБО.

Відбулися випробування безпілотного багатофункціонального мінібронетранспортера "Фантом", який раніше був представлений "Укроборонпромом". "Сьогодні була перевірена його здатність з різних положень, зокрема, у русі, точно вражати цілі. Результатом ми задоволені", – уточнив Турчинов.

Зазначається, що під час випробувань непогано себе зарекомендував безпілотний бойовий модуль, встановлений на БМП. За словами секретаря РНБО, вести вогонь з цього модуля (пушка, протитанкова ракета, кулемет) можна як безпосередньо з бойової машини, так і з великої відстані від неї, перебуваючи в прихованому, захищеному місці.

Були протестовані тактичні розвідувально-ударні безпілотні авіаційні комплекси, які дозволяють не тільки виявляти ворога, але і точно вражати визначені цілі. "Саме на такі комплекси чекають на передовій наші військові", – сказав Турчинов, додавши, що після незначних доопрацювань вже навесні планується провести випробування ударних безпілотних комплексів у бойових умовах.

За його словами, важливо, що разом з виробництвом ударних БПЛА розпочато виробництво спеціальних боєприпасів осколково-фугасної, кумулятивної та термобаричної дії разом із засобами наведення. Дія цих боєприпасів була також перевірена під час випробувань.

"Я сподіваюсь, що ті результати, які ми сьогодні одержали на полігоні, найближчим часом будуть підтверджені у бойових умовах", – підсумував секретар РНБО.

Дивіться також: "Фантастична штука": Українські волонтери розробили унікальний безпілотник

Попередній матеріал
Швейцарія продовжить замороження мільйонних активів Януковича ще на рік
Наступний матеріал
Волонтер: Людей потрібно вчити співчувати
Loading...

"Фантастична штука": Українські волонтери розробили унікальний безпілотник

На оснащення ЗСУ надійдуть безпілотники серії Sparrow

Романов: Безпілотники вітчизняного виробництва вже постачаються у війська

"Зброя та безпека-2016": Волонтери-розробники показують сучасні українські безпілотники – відео