5 канал

Романов: Безпілотники вітчизняного виробництва вже постачаються у війська

Безпілотник Spectator, який виготовляє завод "Меридіан" вже поставляються на озброєння ЗСУ

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" повідомив генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов.

"Коли випробування війною стали перед нашою країною у 2014 році, в Україні на озброєнні Збройних сил, практично, діючих, ефективних безпілотних літальних апаратів не було. Завдання було в максимально стислі терміни зробити максимально ефективні безпілотники", – зазначив Романов.

"Завод "Меридіан", який входить в "Укроборонпром", спільно з київським Політехом, з індустріальним парком впровадили розробку київського Політеху – один із кращих безпілотників. Вони вже у військах. За дуже короткий період ці безпілотники були вже у військах і оцінені на сьогоднішній день на відмінно. Наступний – це тактичний безпілотник, який може долати відстань в тисячі кілометрів без дозаправки і виконувати свою місію. Але характеристики – не тільки дальність, висота, ефективність оптичних засобів, а й в тому числі захищеність від засобів радіоелектронної боротьби. І безпілотник заводу "Меридіан" якраз відповідає цим характеристикам, називається Spectator", – додав він.

Попередній матеріал
Наслідок мутації: у Китаї показали малюків рідкісних бенгальських тигрів
Наступний матеріал
На Вінниччині понад сотню безпритульних силою змушували працювати на фермі – СБУ

"Укроборонпром": У цьому році на виставці "Зброя та безпека-2016" сконцентрована максимальна кількість новинок

"Воїн майбутнього": "Укроборонпром" презентував новітню розробку