Роман Романов 5 канал

"Укроборонпром": У цьому році на виставці "Зброя та безпека-2016" сконцентрована максимальна кількість новинок

Роман Романов повідомив, скільки українських компаній приймає участь у виставці "Зброя та безпека-2016"

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов розповів про учасників виставки "Зброя та безпека-2016".

"У цьому році на виставці сконцентровано максимальну кількість новинок, тому що, на жаль, на це сьогодні є попит. Це затребуване нашими Збройними силами, іншими військовими підрозділами і формуваннями. "Укроборонпром" представив багато інновацій, багато рівнів модернізації. На виставці можна побачити і модернізацію бронетехніки, стрілецька зброя, безпілотники, безпілотні наземні апарати, системи автоматизації ведення бою, системи спостереження, системи ураження безпілотних літальних об'єктів. Всі ті засоби, які потрібні нашим солдатам. Які ми в рамках можливості бюджету поставляємо і не забуваємо робити ще і інноваційні продукти", – розповів Романов.

"Ми зробили аналіз, і як запевняють організатори – на виставці присутні 400 компаній. Трохи більше 100 компаній представлені західними країнами, які приїхали до нас в гості. З 400 учасників – 300 українських компаній", – додав він.

Зазначимо, у Києві 11 жовтня відкрилася міжнародна виставка "Зброя та безпека". На ній ДК "Укроборонпром" презентував безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом"

Попередній матеріал
Спецоперація Донбас: Як змінить хід мінського процесу зізнання Путіна в участі РФ у війні на українському Сході
Наступний матеріал
"Ті, що пройшли пекло": у Києві встановили меморіал усім загиблим в АТО воїнам-зв'язківцям

"Воїн майбутнього": "Укроборонпром" презентував новітню розробку

"Укроборонпром" розробив новітній комплекс розвідки "Тінь"

"Укроборонпром" посів 68 місце у TOП-100 світових виробників зброї