Наталія Корчак
Наталія Корчак 5 канал

"Подавати не буду": Корчак прокоментувала інформацію про ймовірну відставку

На засіданні уряду чільниці Агентства запропонували скласти свої повноваження

У середу, 29 березня, після засідання Кабінету міністрів, голова Національної агенції із запобігання корупції заявила, що попри критику Володимира Гройсмана, у відставку йти не планує. Про це повідомляє "5 канал".

Зокрема, журналістам Корчак пояснила, що звільнення членів НАЗК паралізує роботу агентства, а також процес перевірки електронних декларацій.

"Легко сказати – підіть у відставку. Ви знаєте, я досить відповідальна особа, і вони всі знають, що я не тримаюся за посаду, але якщо ми підемо у відставку, хто буде приймати рішення. Орган буде бездіяльний, такий і потрібен буде окремим нашим урядовцям. Не буду подавати", – зазначила чільниця НАЗК. 

Як інформував 5.ua, 29 березня на засіданні Кабінету міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман вимагав у керівника НАЗК забезпечення нормального функціонування системи та зрештою відчитав Наталію Корчак за "добросовісну роботу" Агенції.

Крім того, на засіданні виступив і міністр юстиції Павло Петренко. Він обурився великими видатками та низькою ефективністю роботи НАЗК. Зокрема, за даними Мін'юсту, наразі відомство перевіряє тільки 30 посадовців з "першої хвилі" декларування.

Попередній матеріал
НАБУ проводить обшуки у Нацбанку: названо причину слідчих дій
Наступний матеріал
Морпіх із Широкиного про "Партизани" противника, знищене селище та хрестик з дитбудинку
Loading...

Петренко – про ефективність роботи НАЗК: Перевіряються тільки 30 посадовців з "першої хвилі"

Перезавантаження НАЗК та скасування кримінальної відповідальності: найцікавіше із засідання Кабміну

Реєстрація е-декларацій не працює: "5 канал" дізнавався про причини збоїв та плани НАЗК