forbes.net.ua

"Час.Підсумки дня": Чому Корчак не йде у відставку і які небезпеки несе спроба змінити закон про НАЗК

Сьогодні о 19:25 гості студії на "5 каналі" обговорять запровадження реєсру відшкодування ПДВ та систему е-декларування в Україні

Чому чільниця Нацагенції запобігання корупції, на захист якої не став жоден політик, відмовляється писати заяву про відставку, і які небезпеки несе спроба змінити закон про НАЗК? Чи покращить якість законотворення скасування 30-хвилинної перерви, хто завтра блокуватиме трибуну і чи пов'язана прийдешня місячна великодньо-травнева депутатська відпустка із питанням відставки уряду Гройсмана? Чи можливе в Україні прозоре відшкодування ПДВ, чим доведеться заплатити за черговий транш МВФ , чи потрібен нам новий голова НБУ, та яких сюрпризів у новій програмі уряду чекати "псевдореформаторам та популістам"?

Обговорення головних подій останнього часу дивіться 4 квітня 2017 року о 19:25 на "5 каналі" у програмі "Час. Підсумки дня".

У програмі візьмуть участь: голова НАЗК Наталія Корчак; заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов; народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Попов; народний депутат від "Батьківщини" Вадим Івченко; народний депутат від "Народного фронту" Андрій Помазанов; заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка", а також міністр фінансів України Олександр Данилюк. 

Програму без реклами дивіться тут о 19:25. Маєте можливість бачити – що відбувається в студії під час перерв.

Як повідомляв 5.UA, НАЗК знайшло винних у збоях е-декларацій – судитиметься з державним підприємством. 

Попередній матеріал
Львівський патруль отримав довгоочікувані "турнікети" та спецпорошок
Наступний матеріал
Правозахисниця з РФ назвала офіційну та неофіційну версію вибуху в метро Санкт-Петербурга
Loading...

НАЗК почало перевірку е-декларацій Порошенка та Гройсмана

Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

"Подавати не буду": Корчак прокоментувала інформацію про ймовірну відставку