Укрінформ

У НАЗК визнали збій у роботі реєстру поважною причиною несвоєчасного подання е-декларацій

  При здійсненні контролю щодо своєчасності подання декларацій НАЗК врахують факт неналежного функціонування реєстру

  Національне агентство з питань запобігання корупції визнало поважною причиною несвоєчасне подання декларації неналежне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це УНІАН повідомили у прес-службі НАЗК.

  "НАЗК схвалило рішення про визначення поважної причини несвоєчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до документа, НАЗК визнає поважною причиною несвоєчасного подання декларації неналежне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", – йдеться в повідомленні.

  У прес-службі також зазначили, що період неналежного функціонування Реєстру визначатиметься на підставі інформації адміністратора системи – Державного підприємства "Українські спеціальні системи" (УСС).

  "Отже, при здійсненні контролю щодо своєчасності подання декларацій та (або) вирішенні питання щодо необхідності складання протоколу про адміністративне правопорушення уповноважені особи НАЗК врахують факт неналежного функціонування реєстру", – наголосили в НАЗК.

  Як повідомляв 5.UA, друга хвиля електронного декларування закінчилась 31 березня. Водночас деяким суб'єктам декларування термін заповнення документів було продовжено до 1 травня. За несвоєчасне подання декларацій передбачена адміністративна відповідальність. Єдиний реєстр електронних декларацій минулого тижня не працював декілька днів. Посадовці скаржилися, що не могли вчасно подати свої декларації. 

  Попередній матеріал
  НАЗК "в ручному режимі" та "бойових умовах" перевіряє 83 е-декларації топ-посадовців
  Наступний матеріал
  Кількість заручників у терористів на Донбасі перевищила 120 осіб – Геращенко
  Loading...

  Нарада у Гройсмана не вплинула на адміністратора системи е-декларування ДП "УСС" – Корчак

  НАЗК може використовувати кошти на модернізацію системи е-декларування лише з травня – Корчак

  Корчак заявляє про загрозу зриву кампанії е-декларування – офіційне звернення

  Отримала на горіхи та зібрала засідання: Як чільниця НАЗК за систему е-декларування відповідала

  "Час.Підсумки дня": Чому Корчак не йде у відставку і які небезпеки несе спроба змінити закон про НАЗК

  НАЗК почало перевірку е-декларацій Порошенка та Гройсмана