Головний редактор київського бюро "Радіо Свобода" Інна Кузнєцова
Головний редактор київського бюро "Радіо Свобода" Інна Кузнєцова 5 канал

"Радіо Свобода" відзначає 65-ту річницю мовлення в Україні

Читайте по-русски
З нагоди річниці створення редакція представила фільм "Підірвати Свободу", у якому йдеться про створення та діяльність радіостанції

Українська служба "Радіо Свобода" відзначила 65-річчя від початку мовлення української редакції. З 1954 року вона доносила через "залізну завісу" до СРСР інформацію про переслідування дисидентів,  про історичні події, що стосувалися України.

З нагоди річниці створення редакція представила фільм "Підірвати Свободу", у якому йдеться про створення та діяльність радіостанції. Представили його в Американському домі в Києві. У заході взяли участь тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор та журналісти, які в різний час працювали для "Радіо Свобода".

"Я ставив за мету дві основні речі: бути ампліфікатором, посилювачем здорових голосів з усієї України. Щоб Донецьк знав, що у Львові відбувається. І щоб ліберал-комуністи, які мали українські якісь почуття, могли об'єднуватися з колишніми політв'язнями", – розповів ексдиректор української служби "Радіо Свобода" Богдан Нагайло.

"Як і 65 років тому, так і зараз наша місія залишається тією ж: доносити збалансовану інформацію до аудиторії. Реалії медіа зараз не такі, як 65 років тому, і однією з рис "Радіо Свобода" є вміння адаптуватися до всіх змін, які відбуваються", – наголосила головний редактор радіо "Вільна Європа/Радіо Свобода" Дейзі Сінделар.

"Ми намагаємось зараз працювати для молодіжної аудиторії. Те, що любить молодь, ми те намагаємося розвивати. Зокрема, це соціальні медіа, ми працюємо і в фейсбуці, і у твіттері, в інстаграмі", – зауважила головний редактор київського бюро "Радіо Свобода" Інна Кузнєцова.

"Голлівудське портфоліо": У США модний журнал випустив традиційну зіркову обкладинку напередодні "Оскара-2018"

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Він мені дуже допомагав": Зеленський офіційно представив голову МЗС Пристайка
Наступний матеріал
Як на Дніпропетровщині змагалися у вправності лісоруби – сюжет
Loading...

У Грузії продають телеканал, на якому в прямому ефірі обматюкали Путіна – що відомо

Роман Труба відреагував на заяву про рейдерське захоплення "Прямого"

Висловив недовіру ДБР: Порошенко заявив про готовність пройти поліграф в прямому ефірі на телебаченні

Латвійський телеканал з'явиться на українському медіаринку – подробиці

Нацрада перевірить компанії під логотипом "112 Україна" – відома дата

Під час перевірки телеканалу NewsOne Нацрада виявила порушення