nmpu.org.ua

Латвійський телеканал з'явиться на українському медіаринку – подробиці

  Читайте по-русски
  Телеканал транслюється 24 години на добу англійською, російською та українською мовами

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла телеканал Megogo Live (Латвія) до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

  Згідно з повідомленням на сайті Нацради, зазначений телеканал транслюється 24 години на добу англійською, російською та українською мовами. Реклами та іншої комерційної інформації під час моніторингу мовлення телеканалу не зафіксовано.

  Телеканал транслює програми розважального спрямування – культурологічні, розважальні, музичні передачі, реаліті-шоу, спортивні події, музичні новини, телевізійні шоу та фільми.

  ТОВ "Мегого", яке звернулося до Нацради за дозволом на мовлення на території України, має дозвіл на транскордонне комерційне телемовлення програми Megogo Live, видане Національною радою електронних засобів масової інформації Латвійської Республіки, терміном до 15 травня 2029 року.

  Megogo – один із найбільших у Східній Європі відеосервіс для перегляду онлайн відео і ТБ. Щомісячна аудиторія сервісу, за його даними, становить 40 млн унікальних користувачів у країнах СНД. Каталог ресурсу – понад 77 тис. од. відео, з яких понад 5 тис. художніх фільмів і серіалів, більше ніж 1,5 тис. мультфільмів, майже 45 тис. телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також понад 20 тис. новинних програм.

  Відеоресурс є мультиекранним. Він доступний на всіх топових платформах на базі iOS, Android, Windows, а також на телевізорах з функцією Smart TV: LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, в популярних мультимедійних плеєрах і медіаприставках, таких як Apple TV, Dune HD, Aura, iNext тощо. Окремий додаток розроблено для пристроїв на Android TV.

  Як повідомляв 5.UA, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе виїзні перевірки п'ятьох цифрових регіональних компаній, що мовлять із логотипом "112 Україна".

  Попередній матеріал
  Зеленський призначив нового начальника Департаменту контррозвідки СБУ
  Наступний матеріал
  Насичено: представник Зеленського озвучив план законопроєктів для нової Ради