Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Насичено: представник Зеленського озвучив план законопроєктів для нової Ради

Читайте по-русски
Одним із перших обіцяють закон про імпічмент

Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що вже готовий план законопроєктів для розгляду в парламенті.

Про це він сказав під час брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

"Упродовж всього періоду і Офіс президента, і всі народні депутати, які працювали по наших напрямках, розробили план законопроєктних робіт. Безперечно, туди увійшли насамперед ті законопроєкти, які президент України обіцяв, які, на жаль, попереднім скликанням Верховної Ради були всі проігноровані. Крім цього, ми бачимо цілу низку законопроєктів, які перейдуть нам від Верховної Ради попереднього скликання, ми зараз визначили своє ставлення до них. Далі ми визначили великий блок законопроєктів, які будуть стосуватися змін до Конституції України, ми будемо пропонувати, щоб ці процеси почалися", – сказав Стефанчук.

Також, за його словами, підготовлено великий блок законопроєктів, який стосується реформи регламентних процедур в парламенті.

"Ми зробимо все, щоб більше в парламенті не було депутатського спаму, затягування, щоб був максимально швидкий перехід на електронні носії. Ми прискоримо максимально ідентифікацію депутатів і відповідальність депутата за кнопкодавство, за прогули, і внесення змін до Конституції, що це буде безумовна підстава для припинення його депутатських повноважень", – заявив Стефанчук.

Загалом, за його словами, підготовлено блоки за всіма основними напрямами: економіка, антикорупція, інфраструктура, безпека і оборона, міжнародні відносини.

Також Стефанчук заявив, що "закон про імпічмент Президента – це буде один з перших законів, який, я сподіваюся, буде проголосований у Раді".

Нагадаємо, новоспечений парламент збереться на своє перше засідання 29 серпня. 

Попередній матеріал
Латвійський телеканал з'явиться на українському медіаринку – подробиці
Наступний матеріал
Трамп уже чекає Зеленського у Вашингтоні: надіслано офіційне запрошення
Loading...

Стала відома дата першого засідання Верховної Ради IX скликання

Парубій скликає перше засідання підготовчої депутатської групи нової ВР – подробці

Власники електроавтомобілів матимуть власні дорожні знаки

Герус розповів, коли збереться перше засідання ВР

"Президент на велосипеді – це не візія": Микольська про найбільшу проблему нової влади

Мартиненко розповів, яких першочергових змін слід чекати від нової Верховної Ради