Парубій
Парубій 5 канал

Парубій скликає перше засідання підготовчої депутатської групи нової ВР – подробці

  Читайте по-русски
  Відповідно до вимог Регламенту Верховної Ради України, в засіданні пропорційно візьмуть участь представники політичних партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр
  Перше засідання підготовчої депутатської групи з-поміж новообраних народних депутатів відбудеться 9 серпня. Про це повідомила керівник пресслужби парламенту Ірина Кармелюк у Facebook.

  "Голова Верховної Ради України Андрій Парубій скликає перше засідання Підготовчої депутатської групи з-поміж новообраних народних депутатів України", – йдеться у повідомленні.

  Кармелюк зазначила, що засідання відбудеться у п’ятницю, 9 серпня, о 14-й годині в конференц-залі парламенту.

  Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради України, до Підготовчої депутатської групи делеговані представники від політичних партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: "Слуга народу" – 17; "Опозиційна платформа – За життя" – 3; Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – 2; "Європейська солідарність" – 2; "Голос" – 1.

  "Народні депутати, які реєструвалися кандидатами в одномандатних округах шляхом самовисунення, можуть також делегувати до складу Підготовчої депутатської групи по одному представнику від 15-ти народних депутатів шляхом подання письмової пропозиції з відповідними підписами", – зауважила Кармелюк.

  Вона також поінформувала, що передбачені підходи до преси представників політичних сил у кулуарах третього поверху.

  Раніше, представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус розповів, коли відбудеться перше засідання новообраної Верховної Ради. Після цього, за його словами, розпочнуться переговори про кадрові призначення.

  Попередній матеріал
  Зеленський пообіцяв $20 млрд інвестицій в інфраструктуру
  Наступний матеріал
  Зеленський зустрівся з Варфоломієм: ЗМІ повідомили про непорозуміння між співрозмовниками
  Loading...