Парубій
Парубій kraina-info.com

Про процедуру на пальцях: Парубій вдруге пояснив Зеленському щодо регламенту позачергового засідання ВР

  Читайте по-русски
  У разі надходження правильно складеного подання, Парубій готовий невідкладно підписати розпорядження щодо підготовки позачергової сесії ВР

  Голова ВР Андрій Парубій вдруге відповів Зеленському на його ініціативу щодо позачергового засідання Ради, про яку він вдруге написав до спікера. Відповідь спікер опублікував на своїй сторінці у Facebook.

  "Шановний пане Зеленський! Змушений знову повторити, що Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства. Вчора я ввічливо попросив Вас виправити цю помилку. А також надав аргументоване, розгорнуте та вичерпне юридичне обґрунтування", – написав Парубій.

  "Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа Президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог Закону і невідкладно передати у Апарат Парламенту. І, як я вже наголошував, у найкоротші терміни я забезпечу проведення позачергової сесії", – наголосив спікер.

  Він також додав, що у разі надходження відповідного подання, готовий невідкладно підписати розпорядження щодо підготовки позачергової сесії ВР.

  Парубій додав, що всі його дії повинні бути вмотивовані відповідними документами: "Вкотре звертаю Вашу увагу, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

  Парубій також відреагував на заяву гаранта про те, що "працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього парламенту". На це Парубій написав: "Що ж до самопожертви і звитяги, то необхідно мати достатньо особистих заслуг, щоби апелювати до таких високих якостей. Нагадаю, серед депутатів цього скликання є ветерани АТО, які визволяли з російської окупації українські міста, які проливали свою кров за Україну. Пам'ятайте це".

  Прокоментувала ініціативу Зеленського і віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд у Facebook. 

  "Вимога Президента про скликання позачергового засіданняпісля розпуску парламенту – це "задоволення статевої пристрасті неприродним способом з використанням безпорадного стану особи" (Стаття 153 КК)", – вважає політик. 

  Як повідомляв 5.UA, напередодні глава держави вже просив Андрія Парубія зібрати депутатів у сесійній залі сьогодні. Однак голова Верховної Ради заявив, що останнє пленарне засідання десятої сесії відбулося 12 липня. Тож, відповідно до закону, можливо скликати лише позачергову сесію.

  Попередній матеріал
  "Звідки 208 і звідки 69?": хто у списку на обмін та чому не йдеться про Вишинського
  Наступний матеріал
  Більшість українців вважають Росію країною-агресором – опитування КМІС
  Loading...