Володимир Цибулько
Володимир Цибулько 5 канал

За Зеленського нові антикорупційні органи нагадують політичну поліцію – Цибулько

Читайте по-русски
У той час, коли Порошенко у Страсбурзі відстоює національні інтереси, "ДБР придумує абсолютно надуману причину для тиску на політсилу"

Державне бюро розслідувань останнім часом займається розслідуванням справ, пов’язаних переважно з політичною партією "Європейська Солідарність". Про це у студії "5 каналу" розповів політичний експерт Володимир Цибулько.

"Порошенко, як глава партії, відвідує Страсбург, пробиваючи справді національний інтерес там, відвойовуючи. І в той час ДБР придумує абсолютно надуману причину для тиску на політсилу. Дивно, що новостворені антикорупційні інституції раптом почали працювати трошки політичною поліцією. В часи Порошенка ніхто з них не дозволяв собі цього, особливо ДБР. Тому що одноосібно тиснути на одну партію – а на "ЄС", по суті, тиску був організований по всіх фронтах – виглядає це так, як дотягування образу того кіношного Голобородька до людини, яка вже проживає на вулиці Банковій", – відзначив експерт.

Цибулько вважає, що виборці не бачать реальних наслідків діяльності команди Зеленського, а лише добре сприймають гучні події.

"Для людей не існує причинно-наслідкових зв’язків – вони бачать процес і вважають, що це вже результат. А насправді процес – "махання шаблею". От тільки розпуск парламенту був ефектний, але скільки він шкоди наніс. До осені парламент міг би змінити виборчу систему, запустити вибори по новій системі", – припустив експерт.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Попередній матеріал
Щоб нічого не зайнялося: рятувальники Донеччини перейшли на посилений режим служби у зв'язку з виборами
Наступний матеріал
Пожежа на аніме-студії в Японії: кількість жертв зросла – деталі (оновлено)
Loading...

"ЄС" в Європарламенті зупинила наступ проросійських лобістів

Порошенко у Страсбурзі: "На зовнішньому фронті маємо виступати єдиною командою"

Порошенко веде переговори в Страсбурзі про посилення санкцій проти Росії

"Грубе застосування адмінресурсу": партія "ЄС" повідомила про погрози Гройсмана на свою адресу

Кіберполіція грубо втручається у виборчий процес – заява "ЄС"

Порошенко з командою "ЄС" вирушає до Страсбурга, аби сформувати групу друзів України в оновленому Європарламенті