Рятувальники Донеччини перейшли на посилений режим несення служби
Рятувальники Донеччини перейшли на посилений режим несення служби 5 канал

Щоб нічого не зайнялося: рятувальники Донеччини перейшли на посилений режим служби у зв'язку з виборами

Читайте по-русски
У день волевиявлення надзвичайники дбатимуть про безпеку і на виборчих дільницях, розташованих на КПВВ

Близько тисячі рятувальників дбатимуть про пожежну та техногенну безпеку під час волевиявлення на Донеччині. Надзвичайники переведені на посилений режим несення служби. Про таке повідомляє "5 канал".

Так, нині на Донеччині триває інспекція виборчих дільниць. Рятувальники перевіряють евакуаційні виходи, протипожежне водопостачання, вогнегасники та стан електромереж.

Обстежити приміщення всіх виборчих дільниць планують до 19 липня. У день волевиявлення ДСНСівці дбатимуть про безпеку і на виборчих дільницях, розташованих на контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

Загалом 21 липня на підконтрольній українській владі території Донеччини відкриються понад 1100 виборчих дільниць.

Валерій Харченко, заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Маріупольського міського управління ГУ ДСНС у Донецькій області, розповів: "Не всі об'єкти забезпечені системами протипожежного захисту. Зокрема, автоматичною пожежною сигналізацією. Це є проблема навчальних закладів. Так, виявлені порушення щодо захаращення евакуаційних виходів. Однак ці порушення усувались під час проведення перевірки".

Як повідомляв 5.UA, радник МВС Зорян Шкіряк повідомив, що щонайменше на 85-ти округах готується дестабілізація в день виборів

Попередній матеріал
Щонайменше на 85-ти округах готується дестабілізація в день виборів – Шкіряк
Наступний матеріал
За Зеленського нові антикорупційні органи нагадують політичну поліцію – Цибулько